Jdi na obsah Jdi na menu
 


komentáře k zápasům

Česká liga žáků 29.08.2020  FK Meteor Praha VIII - CU Bohemians Praha

3:1

STŘELCI: 25´ Červenka Adam, 33´ Hruša Jan, 55´ Krivosheev Patrik - 18´ Artim Štěpán
 
Do utkání jsme vstoupili dobře a „Bohemku“ jsme přehrávali. Odměnou nám za to byla krásná branka téměř z 25 metrů Štěpána Artima v 25´ minutě. Druhá polovina poločasu však patřila domácím a po dvou zbytečných chybách v naší defenzívě, se soupeři podařilo průběh zápasu otočit na 2:1. V druhém poločase se nám podařilo opět protivníka přitlačit. Domácí hrozili jen nebezpečnými brejky. Po sérii naších šancí ze standardních situací, se jeden z těchto protiútoků podařilo soupeři proměnit. Šance jsme si poté vytvářeli jen zřídka, a když už jsme se do nějaké dostaly, nedokázali jsme ji proměnit. Pokud chceme myslet na bodové zisky v následujících zápasech s těžšími soupeři, musíme předvést lepší výkony. 

 

Česká liga žáků 29.08.2020  FK Meteor Praha VIII - FA Jablonec

4 : 0

STŘELCI: 26´ Butsko Pavlo, 53´ Artim Štěpán, 55´ Havrlík Jakub, 58´ Smutný Adam
 
Dne 29.8. jsme sehráli první domácí ligové utkání této sezóny. V prvním poločase jsme měli dlouho více ze hry, ale nevedlo se nám tuto převahu převést do skóre zápasu. Až ve 29. se jako první k dorážce Havrlíkova přímého kopu dostal Butsko a poslal nás do vedení. Na začátku 2. půle jsme přežili šanci soupeře, ze které trefil pouze břevno naší branky. Nedlouho poté vstřelil náš druhý gól Artim. Tento gól naší hru uklidnil a krátce na to jsme vstřelili 3. (Havrlík) respektive 4. (Smutný) gól utkání a druhý poločas jsme už bez problémů zvládli. Kluky musíme určitě pochválit za první body a hlavně za udržení čistého konta. 

 

 

Česká liga žáků 22.08.2020  1. FC Příbram - FK Meteor Praha VIII

5 : 4

Dne 22.8.2020 jsme sehráli první mistrovské utkání v žákovské lize. Utkání jsme nezačali vůbec dobře a už v 10. minutě jsme po dvou zbytečných gólech prohrávali 2:0. Do utkání nás vrátil gól Butska po rohovém kopu. Po tomto gólu jsme převzali otěže zápasu a do poločasu se nám po krásné kombinační akci, po ose Smutný - Havrlík - Marič, podařilo vyrovnat. I do druhé půle se nám podařilo vstoupit dobře. Nejdříve se krásně z dálky trefil Bigolet a krátce poté Butsko vstřelil svůj druhý gól v utkání z pokutového kopu, který vybojoval Havrlík. Ke konci utkání už nám však došly síly a v závěrečné dvacetiminutovce jsme 3x inkasovali. I přes nezvládnutý konec utkání klukům patří pochvala za maximální nasazení a za to, že se po prvních deseti minutách vzchopili a dokázali se soupeři přinejmenším vyrovnat.

 

 

1.A.TŘÍDA 3.11.2018 FK METEOR PRAHA - FAAZ

8 : 4

Po minulém kole, kdy jsme předvedli parodii na fotbal, jsme chtěli toto utkání herně i výsledkově zvládnout. Do zápasu vstupujeme aktivně, soupeře zamkneme na jeho polovině, ale všechny naše šance končí vedle nebo lapí skvělý brankář hostů. Jak už je u nás zvykem, z první skoro ani střely na branku obdržujeme první branku. Nečekaně po rohu. Naštěstí se oklepeme a do poločasu otáčíme v náš prospěch na 2:1. Druhý poločas je velmi bohatý na goly. Vedeme 4:1, pak máme pasáž zápasu, kdy úplně vypneme a stav je najednou 4:4. Nakonec naší individuální kvalitou dovedeme zápas do vítězného konce. Za vítězství jsme samozřejmě moc rádi, ale zápasy s takovýmto protivníkem bychom měli zvládat úplně jinak. Kluci si musí uvědomit, že se nesmí zbytečně přizpůsobit tempu a kvalitě soupeře. Děkujeme rodičům za podporu. ( NEJLEPŠÍ HRÁČ DLE TRENÉRŮ : ZDENĚK EGER )

ČESKÁ LIGA ŽÁKŮ 28.10.2018 FK METEOR PRAHA - SK SLAVIA PRAHA 

2 : 1

V neděli 28.10.2018 jsme na domácí půdě sehráli v žákovské lize derby s pražskou Slávií. Odhodlání uspět proti tak vyspělému soupeři bylo obrovské. Slávie nastoupila jako ve většině utkání s ročníkem 2008. Do utkání nevstupujeme vůbec špatně, snažíme se soupeře presovat už od brankáře a Slávii to dělá chvilku problémy. První třetinu ovládneme 2:0 díky krásné individuální akci Jáchyma a důrazu před brankou Zdendy. Od druhé třetiny, až do konce zápasu, na hřišti jednoznačně dominuje Slávie. Skvěle točí těžiště hry, je silná na míčí, vytváří si místy až obrovský tlak. Nám se nedaří udžet míč, ale bojujeme jako lvi. Soupeř z obrovského tlaku vytěží pouze jednu branku dvě minuty před koncem z trestného kopu. Připisujeme si obrovsky cenné vítězství proti soupeři, který má už od přípravek úplně jiné možnosti než naši kluci a může si vybírat nejlepší hráče z celé republiky. Sportovně musíme uznat, že soupeř si prohrát nezasloužil, předvedl velmi kvalitní výkon, ukázal nám jak kombinovat, jak se pohybovat bez míče. Na těchto aspektech budeme muset ještě hodně zapracovat. Naši kluci si zaslouží uznání za velmi srdnatý a bojovný výkon, jelikož takový soupeř se může porazit pouze týmovým výkonem. Na závěr si zaslouží vyzdvihnout náš brankář Jakub Havel, který chytal zápas se zraněním a předvedl zcela jistý výkon. Děkujeme rodičům za podporu v zápase. ( NEJLEPŠÍ HRÁČ DLE TRENÉRŮ : CELÝ TÝM ! )

1.A.TŘÍDA 28.10.2018 SK ĎÁBLICE - FK METEOR PRAHA

3 : 1

K tomuto utkání toho není moc co říct. Hraje se za velmi nepřijemného, chladného a deštivého počasí, což na kráse fotbalu moc nepřidalo. Oba týmy předvádějí zoufalý, pomalý a nudný výkon, ale soupeř chtěl více, proto si 3body do tabulky připisuje on. Naše kolísavé výkony v této soutěži se stále opakují a pro hráče by to mělo být varování. Vetšinu zápasu hrajeme bez střídání, jelikož nás odpoledne čekal souboj se Slávií, a bohužel náš brankář zápas nedochytal. K zamyšlení pro naše další brankáře je, proč vetšinu zápasů odchytá jen Kuba Havel. Omlouváme se rodičům za hrůzostrašné představení.

KVALIFIKACE NA ONDRÁŠOVKU 23.10.2018 - 4 MÍSTO

REPORT ONDRÁŠOVKA : 4 MÍSTO

Na úterý 23.10.2018 připadla námi dlouho očekávaná kvalifikace na skvělý finálový turnaj ONDRÁŠOVKA. Místo konání bylo hřiště Motorletu, hrálo se 1x20 minut. Všichni jsme společně věřili v postup, i když nás čekala velmi složitá skupina, ale nikoliv nehratelná. První klíčový zápas jsme sehráli s Viktorkou Žižkov. Začínáme skvěle, vedeme, ale soupeř nás začíná přehrávat a vyrovnává. Zápas končí remízou. Druhé klání prohráváme s Roudnicí těsně 0:1, kdy opět začínáme tlakem a šancemi, ale soupeř nás pozdějí začal přehrávat. Poté herně i výsledkově zvládneme 2 zápasy v řadě. Porážíme Kladno 2:0 a Rychnov 4:1. Další utkání s domácím Motorletem začínáme skvěle, vedeme 2:0 a zahazujeme spoustu šancí. Bohužel pro nás po dvou individuálních zkratech našich hráčů Motorlet ze dvou střel dává dvě branky a zápas zbytečně remizujeme. Později se ukázalo, že tato naprosto zbytečná remíza nás stála postup. Po ostřejší domluvě v kabině byli před námi poslední dva nejtěžší zápasy s velmi vyspělou Duklou a zcela rozdílovou Boleslaví. S Duklou sehráváme fantastické utkání, kdy otáčíme zápas ze stavu 0:2 na 3:2. V posledním zápase nestačíme na Boleslav, která zcela zaslouženě postoupila z 1. místa a herně nás přehrála. Umísťujeme se na konečném 4.místě, které nám bohužel na postup nestačí. Ukázalo se, že nejsme úplně turnajové mužstvo a klasické zápasy nám vyhovují více. Moc nás mrzí, že se nám nepovedlo postoupit, ale fotbal přináší hezké i smutné momenty. Musíme nadále kvalitněji a více pracovat, aby se nám tento sen příští rok mohl uskutečnit. Velké díky patří rodičům, které nás v nepříjemném počasí podporovali v každém zápase až do konce turnaje. ( NEJLEPŠÍ HRÁČ : LUKA MARIČ )

PRAHA 1.A.TŘÍDA  20.10.2018 FK METEOR PRAHA - FC PŘEDNÍ KOPANINA

1 : 0

Na tento víkend byl na programu pouze zápas v pražské soutěži. Na naši půdu zavítal soupeř z Kopaniny. Chtěli jsme předvést úplně jiný výkon, než tomu bylo předešlé zápasy. Začátek utkání kopíruje průběh celého zápasu. My jsme na míči a soupeř chce hrozit z brejků. Bohužel kombinujeme pouze na naší polovině, přechodová fáze je pomalá a nepřesná. Na konci prvního poločasu dáváme jedinou branku zápasu. Ve druhém poločase jsme málo odvážný, opět silný na míči pouze na naší polovině. Soupeř naštěstí neproměňuje na konci zápasu penaltu a tak si připisujeme hubené vítězství. V zápase se opět ukázalo, co nás nejvíce momentálně trápí. Odvaha na soupeřově polovině a převážně vápně, přejít hráče 1x1, špatná práce našich útočníků. Ceníme si čistého konta a vydřených 3 bodů. Děkujeme rodičům za podporu v zápase. ( NEJLEPŠÍ HRÁČ DLE TRENÉRŮ : 1) JIŘÍ SUŠICKÝ 2) MATĚJ KLOUČEK )

 

 

ČESKÁ LIGA ŽÁKŮ 14.10.2018 FK MOST - FK METEOR PRAHA

1 : 7

V neděli 14.10.2018 nás čekalo další venkovní utkání, tentokrát v Mostu, který je doma velmi nepříjemný. První třetina nám herně vůbec nevychází, soupeř je aktivnější, agresivnější a kdybychom prohrávali, nikdo by se nemohl divit. Na konci třetiny jsme měli obrovskou kliku, kdy dáváme první branku zápasu po neskutečné chybě domácího brankáře. Do druhého dějství nastupujeme trochu klidnější, hru vyrovnáváme a začínáme soupeře zatlačovat. Odměnou jsou čtyři vstřelené branky, ale bohužel na našem kontě i jedna obdržená po teči od našeho hráče. Do poslední třetiny nastupujeme se slušným náskokem a úkolem, zápas v klidu dohrát. To se klukům daří, soupeř fyzicky odchází a přidáme ještě dvě branky. Výsledek vypadá přesvědčivě, ale průběh hry nikoliv. Most byl velmi kvalitním soupeřem, předvedl mnohem lepší kombinaci než my. Nám se podařilo využít naší individuální kvalitu, slabinu soupeře v brance a poměrně slušně fungovala naše defenzivní činnost. Za 3 body jsme samozřejmě rádi. Příští kolo se Slavii tento výkon stačit rozhodně nebude. ( NEJLEPŠÍ HRÁČI DLE TRENÉRŮ : 1) ŠTĚPÁN ARTIM 2) MATĚJ KLOUČEK )

 

 

PRAHA 1.A.TŘÍDA 13.10.2018 FA PRAHA - FK METEOR PRAHA

0 : 2

Po dvou porážkách v řadě jsme chtěli dnes naplno bodovat. K utkání toho není moc co říct, jelikož bychom museli být až moc kritičtí. Předvádíme proti bojovnému, ale slabému soupeři asi nejhorší výkon od začátku sezony. Chybělo nám vše, zaujetí, nasazení, bojovnost, kvalita, kombinace. Hráči, co měli pomoci zapadli do podprůměru, a hráči co si mají říct o nominaci na ligu tak propadnou. Přizpůsobit se soupeři, je to nejhorší, co se může stát. Jediná pozitiva jsou dnes vítězství a čisté konto díky jistému Viktorovi. Doufáme, že se tento žalostný výkon nebude opakovat a budeme předvádět úplně jiný fotbal. Děkujeme rodičům za podporu v zápase. ( NEJLEPŠÍ HRÁČI DLE TRENÉRŮ : 1) Viktor Štogr 2) Kylián Bigolet )

 

 

PRAHA 1.A.TŘÍDA 6.10.2018 FK METEOR PRAHA - FK ADMIRA PRAHA

2 : 10

V sobotu 6.10.2018 bylo na pořadu další utkání v pražské soutěži, tentokrát derby se suverénní Admirou. Soupeř se na nás velmi důkladně připravil, a vzal proti nám hráče ročníku 2006, kteří nastupují ve své ligové soutěži. Začátek utkání nám vůbec nevychází, necháme se zatlačit před vlastní branku a soupeř odskakuje na rozdíl tří branek. Po dvou pěkných akcích dramatizujem zápas a dáváme dvě branky. Bohužel to bylo od nás vše a poté střílí už jen soupeř. S evidentně vyspělejším soupeřem jsme si nemohli poradit, chyběla kvalita a zaslouženě prohráváme. Většině klukům nemůžeme vytknout snahu a bojovnost, ale mrzí nás takto veliký počet obdržených branek. V této soutěži se nám ukazuje, že hrát proti starším klukům není vůbec sranda a někteří prostě bohužel nestíhají. Musíme to brát pozitivně, tyto zápasy nám dají mnohem více, než vyhrávat jako minulý rok. Děkujeme rodičům za podporu. ( NEJLEPŠÍ HRÁČ ZÁPASU DLE TRENÉRŮ : JIŘÍ SUŠICKÝ )

 

 

ČESKÁ LIGA ŽÁKŮ 7.10.2018  FK METEOR PRAHA - SK KLADNO

5 : 4

Obrovsky náročné utkání s kvalitním soupeřem jsme sehráli dnes na domácí půdě. Úvod utkání je nesmírně vyrovnaný, bojuje se o každý metr hřiště, utkání má skvělé tempo. V první třetině branka nepadá, oba týmy důsledně brání. Ve druhé třetině začínají lépe hosté a po rohovém kopu se ujímají vedení. Kluci, ale bravurně zareagují a otáčejí do konce druhého dějství na 4:1. Nutno říct, že branka Matěje Kloučka byla výstavní. Věděli jsme, že ten poslední krok bude nejtěžší a to se potvrzuje. Kladno dvěma brankami po našich hrubých chybách zápas dramatizuje, my brankou Zdendy odskočíme, ale Kladno opět snižuje na rozdíl jediné branky. Konec utkání je velmi nervozní a vyhecovaný, ale dnešní sladké vítězství si už utéct nenecháme. K vidění byl velmi kvalitní zápas, soupeř byl nepříjemný a všichni si vítězství skutečně ceníme. Přesně z těchto zápasu můžeme do budoucna čerpat. Kluky dnes můžeme po delší odmlce opravdu hodně pochválit, každý neskutečně pracoval pro tým, všichni šli za vítězstvím. Takhle by to mělo být každý zápas. Další zápas v Mostě bude stát zase hodně sil. Děkujeme rodičům za skvělou podporu. ( NEJLEPŠÍ HRÁČ UTKÁNÍ DLE TRENÉRŮ : CELÝ TÝM !! )

 

 

ČESKÁ LIGA ŽÁKŮ 30.9.2018 FŠ LITVÍNOV - FK METEOR PRAHA

1 : 11

Po dvou prohrách v řadě se silnými soupeři, jsme chtěli dnes bodově zabrat v Litvínově. Od začátku utkání se snažíme být aktivní a vstřelit první branku, která vždy hodně pomůže. To se nám daří, a v první třetině vedeme 4:0. Do druhé třetiny nastupujeme s cílem držet více míč na kopačkách a samozřejmě přidat další branky. Pět branek v síti soupeře v prostřední části utkání je dobrá vizitka, ale přesto kluky před posledním dějstvím nabádáme k rychlejší přechodové fázy, Bohužel díky naší naprosté hlouposti inkasujeme jediný gol v utkání, což je obrovská škoda. Na konci utkání přidáme ještě dvě branky a vítězství je naše. Dnešní vítězství je důležité především z hlediska psychiky kluků. Vytknout musíme ne od všech optimální výkon a především, mnohem rychlejší práci s míčem a větší počet hráčů v pokutovém území soupeře. Všichni víme, že je na čem pracovat ale dnešního vítězství si moc vážíme. Není čas slavit, v týdnu se musíme velmi důkladně připravit na příští zápas s Kladnem, které se jeví zatím výborně, čeká nás velká bitva. Děkujeme rodičům, že nás jeli podpořit v hojném počtu. ( NEJLEPŠÍ HRÁČ DLE TRENÉRŮ : JÁCHYM PALIVEC )

 

 

PRAHA 1.A.TŘÍDA 26.9.2018 SK STŘEŠOVICE - FK METEOR PRAHA

3 : 1

V předehrávce jsme ve středu 26.9.2018 zavítali na půdu Střešovic. Soupeř si vede zatím velmi dobře a nastupuje k zápasům pouze s hráči ročníku 2006, proto se dalo očekávat těžké utkání. Kluky před zápasem nabádáme, ať napraví poslední nepovedené výkony a předvedou kvalitní fotbal. První poločas nabídl velmi vyrovnanou partii, míč jsme měli častěji na kopačkách a nehráli jsme vůbec zle. Bohužel zazdíme dvě tutovky a o přestávce je stav 0:0. Druhý poločas je podobný jako první, ale inkasujeme dvě branky ze standardních situacích, kde se ukázala vyspělost a síla starších kluků. Po obdržených brankách začínáme soupeře tlačit, vypracujeme si spoustu brankových příležitostí, ale v síti končí pouze jedna. Soupeř přidává ještě jednu branku a nezaslouženě vítězí 3:1. Rozhodla opět naše žalostná finální fáze, s kterou se pereme už několik týdnů. Musíme být více odvážný, důrazný a uvědomit si, že zápasy se rozhodují ve vápně soupeře. Klukům, ale jinak nebylo moc co vyčítat, snažily jsme se o kombinační a týmový fotbal. Někdy je kvalitní výkon mnohem víc, než výsledek. Porážky k fotbalu bohužel patří, je třeba se z nich oklepat, více se semknout jako tým a tvrdě pracovat v tréninku. Poté se vítězství zase dostaví.

 

 

ČESKÁ LIGA ŽÁKŮ  FK METEOR PRAHA - FK TEPLICE

4 : 8

V neděli 23.9.2018 k nám zavítal zvučný soupeř z Teplic. Zápas jsme museli bohužel odehrát na umělé trávě. Začátek zápasu nám absolutně nevychází, jsme všude druhý, Teplice nás tlačí a soupeř vede 2:0. Celá první třetina je z naší strany tragická, bojíme se a jsme zralý na ručník. Ve druhé třetině zápasu zvyšujeme obrátky, snažíme se být aktivnější a dáváme kontaktní branku. Bohužel soupeř předvádí dva brejky, na které vůbec nereagujeme a vede 4:1. Do poslední třetiny vstupujeme z cílem zdramatizovat zápas a pokusit se o zázrak. To se nám daří skvěle, předvádíme konečně fotbal a i přes neproměněnou penaltu vyrovnáváme na 4:4. Místo aby jsme soupeře dorazili, předvádíme nesmyslné dvě individuální chyby, které soupeř trestá a je po zápase. K vidění byl zajímavý a vyrovnaný zápas, kde soupeř byl lepší v kombinaci, důrazu a zakončení. Nikdy nemůžeme porazit tak vyspělého soupeře, pokud si necháme utéct začátek zápasu jako dnes , a pokud si někteří hráči neuvědomují o co, a za koho hrají. Všichni musíme udělat maximum, abychom příště byli vítězové my. Děkujeme rodičům za podporu. ( NEJLEPŠÍ HRÁČI ZÁPASU : 1) LUKA MARIČ 2) JIŘÍ SUŠICKÝ )

 

 

PRAHA 1.A.TŘÍDA 22.9.2018  FK METEOR PRAHA - TJ SOKOL STODŮLKY

3 : 2

Po poslední porážce v minulém kole jsme se jednoznačně chtěli dostat zpět na vítěznou vlnu. Soupeřovo odhodlání nás porazit je cítit už před zápasem. Začátek utkání je vyrovnaný, sledujeme spíše boj ve středu hřiště než pohledný fotbal. Dostáváme se do vedení po rohu, kde se ve vápně nejlépe zorientoval náš hráč a míč umístil do branky. Soupeř vyrovnává po absolutně triviální chybě našeho středního obránce a nulové komunikace našeho brankáře. Do konce poločasu naštěstí dáváme na 2:1. Druhý poločas je stejný, pomalý, nepřesný, míč místo aby lítal po zemi tak je furt ve vzduchu a v souboji. Každý tým dává ještě po jedné brance, kde ta naše obdržená není vidět ani v kategorii předpřípravky. Zápas končí v náš prospěch 3:2. Nutno říci, že zápas jsme zvládli výsledkově ale nikoliv herně. Budeme si muset zápas důkladně rozebrat, aby se tento utrápený výkon už příště neopakoval a mohli jsme našim fanouškům nabídnout zábavnější dopoledne. Děkujeme rodičům za podporu. ( NEJLEPŠÍ HRÁČ : 1) TOMÁŠ HONZÍČEK 2) LUKA MARIČ 3) JIŘÍ SUŠICKÝ )

 

 

ČESKÁ LIGA ŽÁKŮ 16.9.2018 FK ÚSTÍ NAD LABEM - FK METEOR PRAHA

7 : 1

V neděli 16.9.2018 jsme sehráli venkovní ligové utkání s momentálně nejlepším týmem v Republice. Na Ústí se v trénincích důkladně připravujeme, ale víme, že pokud každý hráč nedá do zápasu 200%, tak naše šance na úspěch budou hodně malé. V první třetině pracujeme směrem dozadu poctivě, neinkasujeme branku a kdyby nám přálo trochu štěstí, mohli jsme i po tyčce Luky Mariče vést. Bohužel druhá třetina začíná nejhůř jak může a po dvou individuálních zkratech inkasujeme a prohráváme. Celkový stav druhé třetiny je 3:0 pro domácí. Před poslední třetinou kluky hecujeme ať se nevzdávají a sáhnou si na dno. Zápas dramatizujeme kontaktní brankou, najednou je nás plné hřiště a soupeře se zatáhne. Tlak nám ale nevydrží, a soupeř zase odskakuje na konečný stav 7:1. Připisujeme se první porážku, která je naprosto zasloužená. Před Ústí musíme smeknout, skvělá kombinace a přesouvání těžiště hry, přímočarý rychlý fotbal. Jsme rádi, že jsme narazili na takto vyspělého soupeře, zápas nám dá mnohem více, než vyhrávat o patnáct branek. Jasný vzkaz našim hráčům, že pokud nebudou všichni plnit do puntíku to, co si v kabině řekneme, nikdy nemůžeme takového soupeře porazit. Většina hráčů si dnes ale zaslouží pochválit za odpracovaný výkon, díky kluci. Hlavy nahoru, tvrdá práce v tréninku a příští kolo porazit Teplice. Veliké DÍKY patří dnes rodičům, kteří nás přijeli podpořit v hojném počtu. ( NEJLEPŠÍ HRÁČ ZÁPASU : 1) JAKUB HAVEL 2) JÁCHYM PALIVEC 3) LUKA MARIČ ) 

 

 

PRAHA 1.A.TŘÍDA 14.9.2018 TJ SOKOL NEBUŠICE - FK METEOR PRAHA

5 : 2

Netradičně v pátek jsme zavítali do dalekých Nebušic na další utkání v pražské soutěži. V předešlých zápasech jsme předvedli sympatické výkony a chtěli jsme na ně jednoznačně navázat. Začátek utkání nám poměrně vychází a dostáváme se do vedení 2:0. Soupeř ale rychle zápas otáčí a v poločase je stav 3:2 pro domácí. Snažíme se kluky nabudit ať zlepší pohyb a převážně důraz v osobních soubojích. Ve druhé půli máme slibné náznaky šancí, ale brankou bohužel nekončí. Nebušice později přidávají další dvě branky, a je nám jasné, že dnes zápas nezvládneme. Nutno podotknout, že soupeř vyhrál spravedlivě, byl nebezpečnější a lepší ve finální fázi. Rozhodl převážně jejich rozdílový střední záložník a velmi tvrdá hra domácích. Nám chyběla větší kvalita v útočné fázi. Ze zápasu se musíme poučit a příští utkání zvládnout. Děkujeme rodičům za podporu.

 

 

ČESKÁ LIGA ŽÁKŮ 9.9.2018 FK METEOR PRAHA - FK JUNIOR DĚČÍN

18 : 0

V dalším kole žákovské ligy k nám na domácí půdu zavítal soupeř z Děčína. Chtěli jsme jednoznačně odčinit minulý velmi špatný výkon a to se nám jednoznačně povedlo. Soupeře od začátku utkání tlačíme k jeho brance, máme dobrý pohyb, jsme důrazný v osobních soubojích, slušně kombinujeme a dostáváme se do vedení. Po celé utkání skvěle diktujeme tempo hry, držíme vysokou laťku kvality utkání a hru kontrolujeme. Naši dominanci v utkání podtrhuje i to, že za celý zápas nenecháme soupeře vystřelit na naše brankaře a připisujeme si cennou NULU. Branek jsme dnes dali požehnaně a nejcennějších na nich je, že padali po krásných akcích. Příští kolo nás čeká asi ten nejtěžší soupeř a to špička v naší republice Ústí Nad Labem. Kvalitně se na ně v tréninku připravíme a budeme snažit jim být konkurenceschopný. Děkujeme rodičům za podporu. ( NEJLEPŠÍ HRÁČ UTKÁNÍ DLE TRENÉRŮ : CELÝ TÝM )

 

 

PRAHA 1.A.TŘÍDA 8.9.2018 FK METEOR PRAHA - SK ARITMA PRAHA 

3 : 2

V sobotu 8.9.2018 jsme sehráli druhé utkání v pražské soutěži proti týmu Aritma Praha. Se soupeřem jsme se často utkávali i v loňských soutěžích a měli nám rozhodně co vracet. Čekali jsme bojovné a těžké utkání, což se hned od začátku potvrzuje. Herně máme navrch, spalujeme nějaké šance, ale soupeř srdnatě bojuje. Z první střely na naší bránu, po laciné chybě, dostáváme branku z které se naštěstí rychle oklepeme a do poločasu stav utkání otáčíme na 2:1. Ve druhém poločase sledujeme podobný vývoj, snažíme se diktovat tempo hry, být aktivnější a chodit do zakončení. Po standardní situaci odskočíme soupeři o dvě branky, ale houževnatý protivník zápas dramatizuje a snižuje na 3:2. Na konci jsme zatlačeni před naši branku, ale vítězství už dotahujeme do konce. Radujeme se z velmi cenného vítězství, které se nerodilo snadno. Sledovali jsme zajímavý a velmi bojovný zápas, který se musel líbit. Pochvala klukům za odmakaný zápas a rodičům za podporu v zápase. ( NEJLEPŠÍ HRÁČ ZÁPASU DLE TRENÉRŮ : JAKUB KUBIN )

 

 

ČESKÁ LIGA ŽÁKŮ 5.9.2018  FK SLAVOJ VYŠEHRAD - FK METEOR PRAHA

3 : 12

Ve středu 5.9.2018 nás čekalo 3.kolo žákovské ligy na půdě Vyšehradu. Chtěli jsme jednoznačně navázat na předešlé výkony a výsledky. Výkon se nepovedl, výsledek ano. Začátek zápasu je od nás nekoncentrovaný, ospalý a po našich promarněných šancí dostáváme lacinou branku. Zápas brzy otočíme, ale do konce první třetiny soupeř srovnává. O přestávce přichází velmi nepříjemný proslov ze snahou hráče nabudit a probrat. Postupně začínáme soupeři odskakovat na větší brankový rozdíl, ale na naši hru se nedá stále koukat. Poslední třetina se jeví jako nejlepší, každopádně do našeho ideálu to mělo hodně daleko. Dnes můžeme vyzdvihnout pouze vítězství a zatím stále plný bodový zisk. Někteří hráči nás velmi zklamali, některé jsme skoro nepoznávali a měli by se nad svým přístupem hodně zamyslet. Pokud budeme předvádět v příštích zápasech triviální individuální chyby jako dnes, na výhru to už stačit nebude. Velmi slabému soupeři jsme se absolutně přizpůsobili. Hlavy nahoru, spadnout z hrušky na zem a tvrdě makat. Děkujeme rodičům za podporu v zápase. ( NEJLEPŠÍ HRÁČ DLE TRENÉRŮ : TONDA ŠNAIDR )

 

 

PRAHA 1.A TŘÍDA 2.9.2018: FK METEOR PRAHA - TJ SOKOL ŘEPY 

6 : 0

V neděli podvečer 2.9.2018 k nám zavítal protivník z Řep. Jednalo se o první utkání v naší druhé soutěži. Do zápasu vstupujeme aktivně a je hned jasné, kdo dnes bude diktovat tempo hry. Kvalitně kombinujeme, držíme míč a předvádíme i dobrý presink. V poločase vedeme 3:0. Druhý poločas se nese ve stejném duchu a přidáváme další tři branky. Jsme velmi rádi za čisté konto. Kluky dnes musíme pochválit za přístup k utkání a hlavně za to, že se nepřizpůsobili soupeři. Všichni si perfektně plnili své pokyny a dokráčeli jsme k jednoznačnému vítězství. Věříme, že stejný výkon předvedeme i další zápas. Děkujeme rodičům za podporu. ( NEJLEPŠÍ HRÁČ ZÁPASU : CELÝ TÝM )

 

 

ČESKÁ LIGA ŽÁKŮ 1.9.2018: FK NERATOVICE - FK METEOR PRAHA 

1 : 14

Hned tři dny po úspěšné premiéře ze Sokolovem, jsme zavítali v sobotu 1.9.2018 na půdu Neratovic. Za chmurného počasí musíme odehrát zápas na velmi malé umělce. Od začátku utkání sledujeme spíše bojovný zápas, nemáme moc prostoru na kombinaci a naši rychlý hráči se nemají kam rozeběhnout. Střílíme po rohu pěknou branku, ale soupeř také po rohu po naší individuální chybě vyrovnává. To je ale vše, co se týče branek v naší síti. Zápas od druhé třetiny jednoznačně ovládáme, dáváme spoustu branek a odvážíme si zasloužené 3 body. Soupeř s námi vydržel běhat pouhých 30 minut, což je dobrá vizitka, že jsme dobře připravení. Chyb se ale v naší hře našlo spousta a musíme nadále kvalitně pracovat. Hned ve středu nás čeká zápas venku s Vyšehradem, takže nosy dolů a s pokorou a respektem uděláme pro další vítězství maximum. Děkujeme rodičům za podporu. ( NEJLEPŠÍ HRÁČ DLE TRENÉRŮ : ZDENĚK EGER )

 

 

ČESKÁ LIGA ŽÁKŮ 29.8.2018  FK METEOR PRAHA - FK BANÍK SOKOLOV

11 : 3

Ve středu 29.8.2018 k nám na 1. kolo české ligy žáků zavítal soupeř ze Sokolova. Na zápas se s kluky dlouho moc těšíme a čekáme obrovský boj. Začátek zápasu patří nám, na soupeře vletíme a dáváme krásné dvě branky. Soupeř, ale rychle odpovídá a vyrovnává. Do konce první třetiny nás podrží výbornými zákroky Viktor Štogr a ještě přidáme důležitou branku na 3:2. Od druhé třetiny zápasu začínáme dominovat, soupeře zamkneme na jeho polovině a přidáváme další branky. Poslední třetina probíhá ve stejném duchu, utkání v klidu dohráváme a s chutí si zastřílíme. Klukům můžeme vytknout pouze jak v první třetině utkání pracovali v obraně, kde byl chaos, nulová komunikace a byli jsme daleko od sebe. Jinak obrovská pochvala za odmakaný zápas na 200% od všech hráčů. S takovýmhle nasazení můžeme hrát opravdu s každým. Jsme velmi štastný, že tvrdá a poctivá práce z přípravy se nám opět ukázala. Neusínáme na vavřínech, už v sobotu jedeme do Neratovic, kde na 3 body a výkon chceme jednoznačně navázat. ( NEJLEPŠÍ HRÁČ ZÁPASU DLE TRENÉRŮ : CELÝ TÝM !! )

 

 

16.6.2018 MEZINÁRODNÍ TURNAJ V SENCI

Na závěr sezony byl na programu 16.6.2018 fotbalový turnaj na Slovensku. Loni jsme skončily na krásném druhém místě, proto očekávání a cíle byli ode všech jen ty nejvyšší. Do Sence přijíždíme už ve čtvrtek, aby si kluci mohli užít místní krásné jezero a úžasný aquapark. Na turnaji nás čekalo dohromady 5 zápasů, kdy 4 byli ve skupině a poslední zápas o umístění. Hrálo se formátem 6+1. Startujeme z domácím Sencem a předvádíme nejhorší zápas na turnaji. Kluci asi ještě spali, ale přesto jsme se dostali do vedení, soupeř zápas otočil a vyhrál 2:1. Druhý zápas jsme sehráli s týmem Rovinka a brzy prohráváme 3:0. Až poté začínáme hrát naší hru, do soupeře bušíme, ale zmůžeme se na pouze jednu branku a i další utkání prohráváme. Na klucích byla vidět velká psychická deka, chtěli až moc vyhrát a nešli jim absolutně nohy. Před třetím zápasem přichází motivační řeč, která pomáhá a Ivanku pri Dunaji porážíme 3:0. Poslední zápas ve skupině nás čekalo Kalinkovo a veděli jsme, že musíme zápas vyhrát alespoň o pět branek, abychom postoupili z 2 místa a hráli o pohár a medaile. Po bezchybném výkonu vítězíme 5:0 a jdeme hrát o konečné 3-4 místo. Soupeřem je FZ Vidiek. Zápas je od začátku na jednu bránu, máme šance za šancí, diktujeme tempo a dostáváme se do vedení. Bohužel jak je naším zvykem, soupeř z ojedinělé šance vstřelí vyrovnávací branku a jelikož je naše zakončení tragické, jdeme do penaltového rozstřelu, který jsme snad nikdy nevyhráli. Po velikých nervech vyhráváme, nabíháme na úspěšného střelce Matěje Kloučka a končíme na bronzové třetí příčce. Kluci si zaslouží obdiv, že po velmi neúspěšném začátku, kdy to vypadalo na propadák, se semkli jako mužstvo, ukázali skvělý týmový charakter a nakonec urvali krásné umístění. Tlak byl na vás velký a my jsme na vás HRDÝ. Největší obdiv si zaslouží naši rodiče, kteří s námi přijeli a v každém zápase nás podporovali jako správný fanoušci. Děkujeme !! Na závěr nutno podotknout, že bylo velké zklamání jak se prezentovali naši soupeři. Žádná snaha o kombinační hru, rozehrávka od brankáře pouze odkop přes celé hřiště a jsem rádi, že jsme se po celou dobu turnaje ani jednou k tomuto nepřizpůsobili a hráli to, co se učíme v tréninku.

 

G3G 8.6.2018 SPARTAK KBELY - FK METEOR PRAHA

2 : 17

V posledním zápase v soutěži na jedno hřiště jsme zavítali netradičně v pátek na půdu Spartaku Kbely. Soupeř hraje zápasy převážně s kluky ročníku 2008 a ukazují se v dobrém světle. Cíl byl jednoznačně završit sezonu vítězstvím a dominovat na hřišti. To se nám od začátku daří, dáváme spoustu branek a náskok se postupně navyšuje. Kluci z Kbel se sice snaží, občas nám před brankou pěkně zavaří a odměnou jsou jim vstřelené dvě branky. Zápas v klidu dohráváme a škoda dalších neproměněných šancí. Dnes nám na vítězství stačil výkon na půl plynu, ale klukům děkujeme za výkon a nepodcenění soupeře. Velikou radost máme po zápase, kdy zjišťujeme, že 1. celek tabulky Čakovice nečekaně prohrávají a my vyhráváme celkově i tuto soutěž. Štěstíčko se k nám přiklonilo asi i z důvodu toho, že jsme narozdíl od většiny soupeřů chtěli hrát fotbal a ne se jen spoléhat umlátit soupeře na malém hřišti. Kluci gratulujeme za celou sezonu, příští rok to bude jiná jízda. Děkujeme našim rodičům za podporu po celou dobu. (  NEJLEPŠÍ HRÁČ ZÁPASU DLE TRENÉRŮ : LUKA MARIČ )

 

G3A 2.6.2018 FA PRAHA - FK METEOR PRAHA

2 : 17

Dne 3.6.2018 jsme v brzké ráno už za velmi krásného počasí zavítali na půdu Střížkova, kde sídlí fotbalová akademie Praha. Tento poslední zápas domlouváme se soupeřem pro nás oblíbenou 7+1. Do začátku utkání vstupujeme aktivně, snažíme se diktovat tempo hry a dostáváme se do vedení. Soupeř s ojedinělé akce dává zbytečnou branku, díky naší individuální chybě. Reagujeme dobře a dokonce poločasu přidáváme další branky. První poločas vedeme 7:1. O pauze kluky nabádáme k ještě lepšímu výkonu a hlavně odstranění některých chyb. Druhý poločas se odehrává v čistě naší režii. Akce střídá akci, dáváme spousta branek a spousta jich i zahodíme. Diktujeme tempo, soupeř rezignuje a zápas v klidu dohrajeme. Bohužel opět po jediné akci soupeře dostáváme druhý gol a zase darovaný na zlatém podnose. Výsledek je jednoznačný, soupeře jsme přejeli a radujeme se tak z celkového vítězství v naší soutěži. Na jaře jsme neprohráli jediný zápas, vyhrávali rozdílem třídy a více, to si zaslouží veliký obdiv. Hoši děkujeme, gratulujeme, tohle je vaše zásluha. S touto soutěží se tedy loučíme, příště nás čeká dlouho očekávaná liga žáků a doufáme, že budeme opět rozdávat radost a dělat dobré jméno našemu klubu. Uděláme maximum, abychom byli konkurenceschopní v této nabité soutěži. Veliké díky patří naším skvělým rodičům, kteří nás podporovali po celou dobu, bez vás by to nešlo. Jdeme slavit a dál tvrdě pracovat. ( NEJLEPŠÍ HRÁČ UTKÁNÍ DLE TRENÉRŮ : JÁCHYM PALIVEC, ZDENĚK EGER )

 

G3G 2.6.2018  FK METEOR PRAHA - TJ SPOJE PRAHA

20 : 5

Ve stejný den, akorát v odpoledních hodinách odehráváme další zápas, tentokrát v druhé soutěži. Soupeřem jsou Spoje, které se krčí na spodku tabulky. Máme co napravovat, jelikož poslední zápasy se nám vůbec nepovedli. Začátek zápasu je vlažný, nastavujeme pomalé tempo, vůbec nezakončujeme. Postupně zvyšujeme obrátky, dáváme branky a v polovině zápasu vedeme 10:2. Náš výkon je nadále průměrný, ale zápas dotáhneme s přehledem do vítězného konce. O našich obdržených brankách asi lépe netřeba psát. Nutno říci, že takovýto soupeř by se měl porážet s větším brankovým rozdílem a hlavně nulou v zádu. Někteří kluci budou muset přidat, jinak budou mít těžké se dostat do sestavy. Za týden nás čeká ještě poslední zápas a je jasné, že skončíme na druhém místě. Děkujeme rodičům za podporu. ( NEJLEPŠÍ HRÁČ UTKÁNÍ DLE TRENÉRŮ : ŠIMON SOLDÁN )

 

G3G 27.5.2018 SLAVOJ BOHNICE - FK METEOR PRAHA

9 : 4

K druhému zápasu ve stejný den nastupujeme v druhé soutěži proti domácímu celku z Bohnic. K tomuto zápasu není moc co říci. Soupeř staví hřiště velikosti 4+1, což jemu samozřejmě vyhovuje a nám nikoliv. Bohužel podmínky jsou pro oba stejné, takže nemá smysl brečet. Zápas nepřipomíná fotbal ale spíš kopanou. Bohnice z každé střely dají branku, naopak my se zastřelujeme a vše končí vedle. Prohráváme osobní souboje, nejsme dost agresivní, málo se pohybujem. Klasický zápas blbec. Je jasné, že soupeř by nás na hřišti, na které jsme zvyklé neporazil, ale podmínky, co dnes připravil absolutně neprospívají fotbalu a ani rozvoji jak našich tak jejich kluků. My se každopádně musíme zamyslet a stydět, i takovéto zápasy se musíme naučit zvládat. Zbývají nám dvě kola, za každou cenu je musíme zvládnout a udržet si 2 místo v tabulce. ( NEJLEPŠÍ HRÁČ ZÁPASU DLE TRENÉRŮ : ZDENĚK EGER )

 

G3A 27.5.2018 FK METEOR PRAHA - SK ARITMA PRAHA

35 : 4

V neděli 27.5.2018 jsme nastoupili na domácí půdě k předposlednímu zápasu v soutěži na dvě hřiště. Od rána panuje veliké vedro, čekáme, že zápas bude stát hodně sil, ale mnohem lepší připravenost je na naší straně. Protivníkem je Aritma s kterou máme skvělou bilanci. Vyrovnaný je pouze začátek zápasu v první čtvrtině, kde se soupeřem trápíme a předvádíme nudný výkon. Postupně zvyšujeme obrátky, soupeř naopak odpadá a dáváme spoustu branek. Na jedné straně hřiště dokonce nedostáváme branku, což je zásluha všech a klukům za to patří pochvala. Místy sledujeme pěkné akce zakončené brankou, kombinace na dva doteky, ale od kluků stále čekáme více. Chybí nám rychlejší přepínání, větší pohyb a samostatnost. Budeme muset dále tvrdě pracovat a posouvat naše nároky a kvalitu dál. Poslední kolo zavítáme na půdu Střížkova, věříme, že zakončíme naši skvělou sérii bez prohry a staneme se MISTRY této soutěže. Děkujeme klukům za suverénní vítězství a rodičům za příjemné podporování. ( NEJLEPŠÍ HRÁČ ZÁPASU DLE TRENÉRŮ : CELÝ TÝM !! )

 

G3A 20.5.2018  FC HÁJE - FK METEOR PRAHA

0 : 8

V neděli 20.5.2018 jsme zavítali na Jižní město k dalšímu utkání. Soupeř nás v týdnu kontaktuje, že má velkou marodku a zda-li bychom utkání neodehráli pouze na jedno hřiště 5+1. Vyhovujeme a nominujeme tudíž 8 hráčů. Před zápasem s námi domluví trenér soupeře formát 7+1, což mi kvitujeme a můžeme jít na to. Hraje se na umělé trávě 3x20 minut. Začátek zápasu nám vychází a 15 minut nepustíme soupeře z jejich půlky, dáváme 3 branky. Poté ale nepochopitelně naše tempo uvadá, absolutně nekombinujem, neběháme a jsme všude druhý. Soupeř nás zatlačuje, ale naštěstí je dnes v bráně jistý Viktor Štogr a pár soupeřových šancí likviduje. Naše hra začne mít tvář až v poslední třetině, kdy dominujem, soupeř úplně odchází a my si připisujeme další branky. V zádu to konečně uhrajeme bez obdržené branky a konečný stav je 0:8. Radujeme se z dalšího vítězství, velmi nás těší žádná obdržená branka ale víme, že dnešní výkon byl průměrný a k ideálu to mělo daleko. Zbyvají nám poslední dvě kola, které musíme zvládnout a na konci se můžeme radovat jako celkový vítěz této soutěže. Děkujeme rodičům za podporu. ( NEJLEPŠÍ HRÁČ ZÁPASU DLE TRENÉRŮ : VIKTOR ŠTOGR )

 

G3G 13.5.2018 FC HÁJE - FK METEOR PRAHA

8 : 5

V neděli 13.5.2018 jsme odpoledne sehráli další utkání v Béčkové soutěži. Soupeřem byli Háje, které mají slušnou formu a na jaře jsou s námi jediným neporaženým týmem, tudíž se dal očekávat veliký boj. Hrajeme na umělce na velmi malém a úzkém hřišti, které spíše připomíná velikostí pro mladší přípravku. Od začátku utkání je náš výkon velmi pomalý, ospalý a fungují nám pouze 2 hráči. Každá čtvrtina je velmi vyrovnaná a stejná, je viděno minimum hezkých kombinací a zápas je spíše o soubojích. O tom jak soupeři darujeme branky asi netřeba psát. Před poslední čtvrtinou vedeme 5:3, ale důrazná domluva klukům nefunguje a v poslední části utkání úplně selháváme. Soupeř zápas otáčí a my si připisujeme první prohru v jarní části. Gratulace Hájům, jejich hráči měli větší touhu po vítězství a předvedli velmi obětavý výkon. Dnešní výkon nás velmi mrzí, prohrát se múže, ale vždy se vztyčenou hlavou a to dnes bohužel nebylo. Musíme si sednout zpátky na zadek, oklepat se a příštím zápasem to napravit a hlavně jezdit po zadku. Každá prohra bolí, ale někdy přijít musí a posune tě zase dál. Rodičům děkujeme za podporu. ( NEJLEPŠÍ HRÁČ ZÁPASU : JÁCHYM PALIVEC )

 

G3A 12.5.2018 FK METEOR PRAHA - FK MOTORLET PRAHA

11 : 3

V sobotu 12.5.2018 jsme v brzké ráno přivítali na domácí půdě protivníka z Motorletu. Jelikož máme ze soupeřem dobré vztahy, v týdnu je kontaktujeme, zda-li si nechtějí zahrát ve formátu 7+1, což soupeř oceňuje a souhlasí. Oba týmy čeká příští sezonu na tento formát žákovská liga, tudíž je to další skvělá prověrka pro oba. Domluvili jsme se na hrací čas 3x20 min. Začátek zápasu je od nás slabý, děláme hlavně v obraně zbytečné chyby, jsme daleko od sebe a propadáváme při dlouhých balonech, je to i díky tomu, že jsme to déle nehráli. Celkově je první třetina hodně vyrovnaná, ale i soupeř chybuje a my jdeme do vedení 3:1. O přestávce si vytkneme chyby, hecujeme se a do další třetiny nastupujeme přesně tak, jak si představujeme. Předvádíme skvělý presink, na kterém si hodně zakládáme, soupeře přehráváme úplně ve všem, v zádu hrajeme jednoduše a přidáváme další branky. Do poslední fáze utkání nastupujeme stejně, soupeř úplně odchází, my si vytváříme spoustu šancí ale bohužel málo z nich končí v brance, na finální fázy budeme muset ještě hodně pracovat. Zápas se musel všem líbit, musíme říci, že nám tento styl vyhovuje mnohem více než malé hřiště a především někteří kluci do toho skvěle zapadají. Jsme na dobré cestě ale neusínáme na vavřínech, pracujeme tvrdě dál, čekají nás do konce ještě tři kola a ty chceme bezpodmínečně zvládnout. Veliké DÍKY klukům za další vítězství proti kvalitnímu celku. Veliké DÍKY rodičúm za podoru. Veliké DÍKY si zaslouží i náš brankář Kubik Havel, který chytal po celý zápas ve velikých bolestech, ale přesto nenechal tým ve štychu a zvládnul to na jedničku. Jedinou kaňkou dnešního zápasu je nepříjemné zranění našeho hráče Luky Kadijeviče, věříme, že to nebude nic vážného a přejeme ti za celý tým brzké uzdravení !!! ( NEJLEPŠÍ HRÁČI DLE TRENÉRŮ : ZDENĚK EGER, KYLIÁN BIGOLET )

 

G3A 6.5.2018 FK METEOR PRAHA - FK DUKLA JM

24 : 13

Další veliký zápas byl na programu 6.5.2018 za krásného počasí na domácí půdě proti Dukle. Soupeř je v tabulce o dvě příčky za námi a určitě to tak nechtěl nechat. Všichni si pamatujeme poslední vzájemný zápas, kdy neštastně o branku prohráváme, tudíž cíl pro dnešní zápas byl jasný a to soupeři porážku vrátit i z úroky. Víme, že Dukla hraje velmi nepříjemný styl fotbalu, hodně silový a od brankáře dlouhé nakopáváné míče. Celý zápas probíhá skoro stejně, na jednom hřišti jasně dominujeme a suverénně vyhráváme, na vedlejším hřišti je boj vyrovnaný. Zápas nás stojí hodně sil, soupeř nám nedá nic zadarmo, panuje vedro, ale připisujeme si opět další sladké vítězství. Výkony některých hráčů nebyli úplně optimální, bohužel klukům nešli nohy, ale i tak jsme to společně zvládli. Jsme velmi štastný, že jsme velice úspěšně zvládli náročný týden a dále jedeme bez ztráty bodu. Příští kolo nás čeká tradiční soupeř z Motorletu, s kterým jsou zápasy vždy velmi náročné a pro další úspěch uděláme maximum. Děkujeme rodičům za podporu po celý zápas. ( NEJLEPŠÍ HRÁČI DLE TRENÉRŮ : VIKTOR ŠTOGR, ADAM KADLEC )

 

G3G 5.5.2018 FK METEOR PRAHA - SK DOLNÍ CHABRY

7 : 3

V sobotu 5.5.2018 jsme sehráli další utkání v soutěži na jedno hřiště, tentokrát doma s Chabry. Soupeř předvádí slušný výkon a první polovinu zápasu nás velmi trápí. Náš výkon je ospalý, pomalý a za stavu 1:1 musí přijít důraznější domluva. Od druhé poloviny zápasu se výkon zlepšuje, více běháme , soupeř fyzicky odchází a začínáme dominovat. Jak je naším zvykem, branky soupeři darujeme a naopak spalujeme opět spoustu šancí. Zápas zvládneme dovést do vítězného konce a radujeme se tak z dalšího vítězství. Další utkání bude opět náročné a musíme se na něj důkladně připravit. Děkujeme rodičům za podporu. ( NEJLEPŠÍ HRÁČ ZÁPASU DLE TRENÉRŮ : JAKUB KUBIN )

 

G3A 1.5.2018 SC XAVEROV - FK METEOR PRAHA 

5 : 22

Nikoliv o víkendu, ale o svátku 1.5.2018 jsme sehráli důležité utkání s Xaverovem, který patří k nejlepšímu v naší soutěži a domácí utkání už dva roky neprohrálo. Oba týmy měli před vzájemným zápasem stejný počet bodů na špičce tabulky, tudíž se dál očekávat vyrovnaný a vyhecovaný boj. Kluci jsi velmi dobře uvědomují o co, dnes hrají a v kabině je před zápasem cítit velké soustředění a odhodlání. Od začátku k zápasu přistupujeme jak máme, kluci jezdí po zadku, kontrolujeme hru a obě party na svých hřištích vedou. To nám vydrží po celý zápas, soupeři povolujeme pouhých pět branek a to je neskutečná práce celého týmu. Dnes jsme se opět skvěle semkli jako tým a opět se potvrdila naše tvrdá a poctivá práce v tréninku. Na kluky jsme velmi pyšný, jsme opět blíže našemu cíly. V neděli nás čeká další velmi náročné a důležité utkání proti Dukle, které toho hodně dlužíme a musíme se na něj připravit úplně stejně. Veliké díky patří i rodičům, kteří nám dnes připravili domácí atmosféru, bez vás by to nešlo. ( NEJLEPŠÍ HRÁČI DLE TRENÉRŮ : CELÝ TÝM !!! )

 

G3A 21.4.2018 FK METEOR PRAHA - FK ADMIRA PRAHA

34 : 3

Derby s Admirou bylo na pořadu v sobotu odpoledne 21.4.2018 za krásného počasí na domácí půdě. Zápas s tímto tradičním soupeřem bývá vždy velmi vypjatý a vyhecovaný. Tentokrát je ale od začátku utkání jasné, kdo tento zápas ovládne a zvítězí. Na obou hřištích, je to hra na jednu bránu, kdy nám opět už v druhém zápase po sobě stačí výkon na půl plynu. Mrzí nás zbytečné obdržené 3 branky, zápas jsme chtěli odehrát na nulu. Tyto zápasy nám bohužel nic moc nedají, ale i tak máme velikou radost nad jednoznačným vítězstvím proti našemu rivalovi. Naše myšlenky už míří k nadcházejícímu utkání, kdy se utkáme s tím nejlepším v naší soutěži a tím je Xaverov. Bude to zápas o první místo v tabulce a my se na něj musíme na 100% připravit. Pro vítězství uděláme vše. Děkujeme rodičům za dnešní podporu po celý zápas. ( NEJLEPŠÍ HRÁČI UTKÁNÍ DLE TRENÉRŮ : JÁCHYM PALIVEC, ZDENĚK EGER )

G3G 22.4.2018 FK METEOR PRAHA - TJ SPARTAK HRDLOŘEZY 

15 : 7

V neděli 22.4.2018 k nám zavítal soupeř z Hrdlořez, který nemá vůbec špatné hráče. Chceme navázat na předchozí dobré výkony a vítězství. Začátek zápasu je vyrovnaný, ale postupně soupeři utíkáme na větší brankový rozdíl. Bohužel opět díky našim individuálním a triviálním chybám, kdy hostům na branku přihrajeme, pouštíme soupeře do zápasu. Náš výkon není optimální, nediktujem tempo jak bychom si představovali, předvádíme málo kombinace a zakončení. Na výhru to ale stačí a připisujeme si další vítězstí, za které jsme velice rádi. Příští kolo hrajeme v Čakovicích, které bez ztráty bodu vedou tabulku a jsou naším jediným přemožitelem. Máme se na co těšit a věříme, že zápas zvládneme a dostaneme METEOR tam kam patří, na 1 místo . Děkujeme rodičům za podporu. ( NEJLEPŠÍ HRÁČI DLE TRENÉRŮ : VÁCLAV SVOBODA, ŠIMON SOLDÁN )

G3A 15.4.2018 SLAVOJ PODOLÍ - FK METEOR PRAHA

5 : 23

V druhém dnešním zápase, nás v odpoledních hodinách čekal soupeř z Podolí. Do zápasu jdeme v jasné roli favorita a to chceme na hřišti jednoznačně potvrdit. Začátek zápasu je náš, soupeři nepujčíme míč, hraje se převážne na polovině soupeře, ale branek zase mnoho nevidíme. Achjo ty naše šance!!! Bohužel se někteří hráči přizpůsobují vlažnému tempu soupeře, málo pohybu, málo kombinace a jelikož kluci vědí, že jim to dnes stačí, tak jim to vydrží po celý zápas. Přizpůsobit se soupeře je nejhorší věc. Zápas celkově zvládáme, představovali jsme více vstřelených branek a lepší výkon. V příštím zápase v DERBY proti Admiře to musí být jiná jízda. Klukům děkujeme za výhru a rodičům za podporu. ( NEJLEPŠÍ HRÁČI ZÁPASU DLE TRENÉRŮ : ADAM KADLEC, LUKA MARIČ )

G3G 15.4.2018 TJ BŘEZINĚVES - FK METEOR PRAHA

5 : 7

V neděli 15.4.2018 jsme zavítali na půdu Březiněvse, kde nás čekal zápas na jedno hřiště na krásné travičce. Od začátku zápasu jsme lepším týmem, ale opět díky našemu špatnému zakončení se soupeř dostavá do dvou brankového vedení. Kluky o pauze nehaníme, snažíme se je namotivovat, že je jen otázkou času, kdy dáme první branku a zápas se zlomí. Daří se, zápas otáčíme, ale soupeř po našich individuálních chybách vyrovnává a do poslední čtvrtiny jdeme za vyrovnaného stavu 4:4. Kluky ještě více hecujeme a věříme, že zápas zvládneme. Ačkoliv opět vraždíme spousta šancí, tak dáváme dvě krásné branky a zápas tím zlomíme v náš prospěch. Soupeře chválíme za bojovný výkon, nedal nám nic zadarmo a kluci ze sebe museli vydat to nejlepší. Za to jim DĚKUJEME. Díky patří i rodičům za podporu po celý zápas.( NEJLEPŠÍ HRÁČ ZÁPASU DLE TRENÉRŮ : CELÝ TÝM !! )

G3G 8.4.2018 FK METEOR PRAHA - AFK UNION ŽIŽKOV

15 : 2

V neděli 8.4.2018 byl na programu i první zápas v soutěži hrané na jedno hřiště. Nastupujeme proti Unionu Žižkov, kterému jsme ve vzájemném zápase na podzim uštědřili debakl. Šanci dostali kluci, kteří nehráli včerejší utkání, abychom využili na víkend celý kádr. Od začátku vstupujeme do utkání aktivně a už po první části máme větší brankový náskok. Bohužel obdržujeme úplně zbytečné dvě branky ze střední vzdálenosti, kdy klukům v kabině jasně říkáme, že jedině tak nás může soupeř ohrozit. Škoda našich spousta neproměněných šancí, naše finální fáze je žalostná, výsledek mohl být mnohem větší. Kluci mají ale i tak celý zápas pod kontrolou. Pochválit je můžeme za přístup k utkání, za snahu o aktivní a kombinační hru a hlavně nepodcennění soupeře. Děkujeme rodičům za příjemné povzbuzování. ( NEJLEPŠÍ HRÁČ UTKÁNÍ : JAKUB KUBIN )

G3A 7.4.2018 FK METEOR PRAHA - ABC BRÁNÍK

29 : 9

V sobotu 7.4.2018 nás čekalo 1.mistrovské utkání v jarní části, které už dlouho s natěšeností netrpělivě vyhlížíme. Náš společný cíl je jasný, pokusit se všechny zápasy zvládnout a celou soutěž vyhrát, jelikož víme, že sílu na to máme. Soupeřem je Bráník, s kterým jsou vzájemné zápasy velmi kvalitní a vyrovnané, tudíž čekáme náročný zápas. Hraje se za krásného počasí a skvěle připravené trávě, takže podmínky k zápasu jsou výborné. Kluky hecujeme a nabádáme, že pokud budou v zápase makat jako celou přípravu a hrát jak umí, tak nám vítězství neuteče. Od začátku na jedné půlce hřiště dominujeme a na druhé je boj vyrovnaný. V polovině zápasu se role prohodí. Výsledkově soupeři postupně utíkáme, hru kontrolujeme a je jasné, že dnes je vítězství NAŠE. Klukům děkujeme za poctivý výkon, výborný týmový přístup a poklidnou výhru. Nadále jedeme s pokorou a respektem, poctivou prací v tréninku, abychom se mohli radovat i v dalším utkání. Velké DÍKY patří i rodičům za příjemnou podporu !! ( NEJLEPŠÍ HRÁČI UTKÁNÍ : CELÝ TÝM !! )

G3G 11.11.2017 FK METEOR PRAHA - SPARTAK KBELY

12:2

V sobotu 11.11.2017 jsme odehráli poslední utkání podzimní části v soutěži hrané na jedno hřiště. Doma v areálu Bedřichovská jsme přivítali Kbely, který soutěž hrají s převážně o rok mladšími kluky a nevedou si vůbec zle. Kluky nabádáme, ať zkusí odehrát zápas bez obdrženého golu a snaží se hrát na co nejméně doteků. Začátek utkání není špatný, přistupujeme k němu zodpovědně a kluci se snaží plnit to, co jsme jim říkali. Snažíme se diktovat tempo hry, jsme silní na míči a předvádíme hezké akce zakončené brankou. Po tom co se ujímáme vedení o více branek, uspokojíme se a přestáváme hrát. Bohužel obdržujeme zbytečné dvě branky, které opět padají po triviálních individuálních chybách. Mrzí nás, že nejsme schopni kombinovat po celý zápas a vydržet ve stejném tempu. Výsledek není tak jednoznačný hlavně díky našemu laxnímu a velmi špatnému zakončení, na kterém budemu muset neustále pracovat. Jinak kluky chválíme za vítězství a snahu za sympatický výkon. Děkujeme rodičům za podporování. ( NEJLEPŠÍ HRÁČ DLE TRENÉRŮ: JÁCHYM PALIVEC )

G3G 4.11.2017 TJ SPOJE PRAHA - FK METEOR PRAHA

4:16

Sobotní ráno 4.11.2017 nás čekal další mistrovský zápas. Soupeř TJ Spoje patří k nejslabším soupeřům této soutěže. Důležité bylo zápas nepodcenit, hrát se vší pokorou a zvládnout ho bez problému. Na začátku se pomalu rozjíždíme a trvá nám, než se dostaneme do tempa. V polovině zápasu začínáme dominovat, předvádíme hezké kombinační akce a rozhodujeme ho v náš prospěch. Koncovka nám úplně dle představ nevychází, ale na naší výhře už se nic nemění. Kluky chválíme za přístup k zápasu, ale mrzí nás zbytečné obdržené branky, které padají po našich individuálních chybách. Děkujeme rodičům za příjemnou podporu. ( Nejlepší hráč dle trenérů : MATĚJ KLOUČEK )

 

 

G3A 5.11.2017 FK METEOR PRAHA - FA PRAHA

20:4

V neděli jsme v domacím areálu v Libni na umělé trávě přivítali silného protivníka ze Střížkova. Jednalo se o poslední utkání v této soutěži na podzim. S tímto soupeřem jsou vždy zápasy velmi vyrovnané, ale nás zajímalo pouze vítězství. Kluky nabádáme ať využijí velké a hlavně široké hřiště, které by nám mělo vyhovovat díky poctivé práci v tréninku. Začátek zápasu je i přes naší mírnou převahu vyrovnaný, protože nejsme tolik kombinačně silní, jak bychom si představovali. Od poloviny zápasu, ale existuje na hřišti pouze jeden tým a se soupeřem si hrajeme jako kočka s myší. Mnohem lépe kombinujeme a díky naší skvělé připravenosti držíme stejné tempo. Škoda dalších nevyužitých brankových příležitostí. Vychválit můžeme opět celkovou defenzivní práci našeho týmu, obdržené pouhé 4 branky mluví za vše. Víme, že je neustále na čem pracovat, ale pokud půjdeme stejnou cestou jako doposud, progress bude zase o něco větší. Na jaře se pokusíme ještě o lepší výsledky. Klukům děkujeme za krásný pocit z výhry a rodičům za příjemnou podporu. ( NEJLEPŠÍ HRÁČ DLE TRENÉRŮ : CELÝ TÝM !! )

 

 

G3A 24.10.2017 SK ARITMA PRAHA - FK METEOR PRAHA

6:24

V úterý 24.10.2017 nás čekalo předehrávané mistrovské utkání na Aritmě. Souboje s tímto soupeřem jsou vždy velmi vyrovnané a stojí spoustu sil. Předešlý rok jsme protivníka dvakrát těsně porazili a dalo se očekávat, že se na nás důkladně připraví. O zápase s kluky hodně mluvíme a hlavně je motivujem. Už v kabině je cítít velké odhodlání tento zápas zvládnout a potvrzují to i první minuty zápasu. Na soupeře doslova vletíme, nedáme jim ani kousek prostoru a dostáváme se do vedení. Náš skvělý výkon pokračuje dál, dáváme spoustu krásných branek, navyšujeme vedení a soupeře s přehledem převálcujeme. Před kluky musíme smeknout, tento zápas byl jeden z těch nejhezčích a nejlepších, který nám předvedli. Viděli jsme skvělý týmový výkon, což je pro nás strašně povzbuzující. Vyzdvihnout musíme naší kvalitní obranu, která začíná útokem a ne náhodou máme nejméně obdržených branek ze všech týmů v soutěži. Nejdůležitější v zápase ale bylo, že jsme byli kombinačně silní na míči, soupeři absolutně nedovolili kombinovat a diktovali tempo hry. Doufáme, že takhle se budeme prezentovat v dalších zápasech. Musíme makat s pokorou dál s jít společně za naším cílem. Děkujeme rodičům za krásné fotbalové fandění. ( NEJLEPŠÍ HRÁČ DLE TRENÉRŮ : CELÝ TÝM !! )

 

 

G3G 26.10.2017 FK METEOR PRAHA - TJ SLOVAN BOHNICE

8:2

Dne 26.10.2017 jsme doma v Libni na umělé trávě jsme odehráli mistrovské utkání proti Bohnicím. Celkový zápas je ospalý, s malým nasazením a žádná fotbalová podívaná se nekoná. Naše hra je pomalá, vidíme málo kombinací a zakončení. Přesto že, jsme čekali od kluků lepší výkon, tak nám to na vítězství stačí. Někteří kluci nám dnes opět ukázali, že momentálně na "Áčkovou" soutěž výkonnost nemají. ( Nejlepší hráč dle trenérů : LUKA MARIČ )

 

 

G3G 22.10.2017 FK DUKLA JM - FK METEOR PRAHA

2:19

Dne 22.10.2017 jsme zavítali opět na půdu Dukly z Jižního města. Motivace a cíl na tento zápas byl zcela jasný. Soupeř nás porazil v této sezóně už jednou a to v jiné soutěži, kterou ještě hrajeme. Na kontě má Dukla jen jednu porážku, stejně jako my, a  proto jsme zápas chtěli o to víc zvládnout. Přizpůsobili jsme tomu i výběr sestavy a nutno říci, že jsme vybrali správně a kluci nás nezklamali. V celém zápase jednoznačně dominují, předvádějí krásné akce zakončené brankou a diktují tempo hry. Zápas si společně moc užíváme, kluci mají chuť a zaslouženě vyhráváme. Výsledek je pro nás zcela jednoznačný a klukům děkujeme za pěkný předvedený výkon. Máme za sebou úspěšný víkend na který budeme chtít navázat v dalších zápasech. Program je náročný, ale jen to nás bude posouvat dál a brzy kluci dostanou zasloužený odpočinek. Děkujeme rodičům za podporu. ( NEJLEPŠÍ HRÁČ DLE TRENÉRŮ : CELÝ TÝM !! )

 
 

G3A 21.10.2017 FK METEOR PRAHA - FC HÁJE

14:6

V sobotu 21.10.2017 jsme brzy ráno odehráli domácí utkání proti celku z jižního města. Se soupeřem máme úplně stejnou zápasovou bilanci, takže i v tabulce si vedeme stejně. Očekávalo se velmi vyrovnané utkání, což je od prvních minut zcela jasné a velké brankové hody se nekonaly. Soupeř je kombinačně silný ale nedává své šance. My se po opatrném začátku začínáme prosazovat, sledujeme i velmi hezké kombinace, které končí brankou. Jelikož máme v obraně někdy i štěstí, tak soupeř dává minimum branek a získáváme cenné vítězství nad kvalitním protivníkem. Mrzí nás, že jsme opět nedokázali být na obou dvou hřištích stejně herně vyrovnaní. Musíme neustále pracovat na kombinační hře, diktovaní tempa hry, aby naše výkony měli jen vzestupnou tendenci. Klukům děkujeme za pěkné akce a důležité vítězství. Hned v úterý nás v předehrávce čeká boj na Aritmě, na který se musíme důkladně připravit. Děkujeme rodičům za příjemnou podporu.
(NEJLEPŠÍ HRÁČI DLE TRENÉRŮ: Luka Marić, Jáchym Palivec)

 
 

G3G 15.10.2017 FK METEOR PRAHA - FC HÁJE

9:6

V neděli 15.10.2017 jsme za krásného počasí odehráli další utkání v soutěži na jedno hřiště. Hrálo se na přírodní trávě v domacím areálu Bedřichovská a soupeřem byli Háje. Kluky nabádáme ať se nebojí hrát a zápas si jdou užít. Začátek je docela ospalý, soupeř nás chvilku nepustí z naší půlky, ale brzy hru vyrovnáme. První půlku zápasu nám soupeř gólově odskakuje a vede 1:4. Hlavně díky jak je už u nás zvykem špatné koncovce. Kluci po našem povzbuzení začínají hrát mnohem lépe, kombinují a dávají konečně i pěkné branky. Výsledek tedy famózně otáčíme a připisujeme si vítězství. Děkujeme klukům, že po slabším začátku předvedli sympatický výkon a rodičům za podporování po celý zápas. ( Nejlepší hráči dle trenérů: TADEÁŠ TYCHTL, ADAM KADLEC )

 

 

G3A 14.10.2017 FK MOTORLET PRAHA - FK METEOR PRAHA 

11:7

Dne 14.10.2017 jsme zavítali na půdu silného Motorletu. Soupeř už před zápasem avizuje, že postaví hřiště velikosti podobné na 7+1. Nám to rozhodně nevadí, jelikož chceme, aby si kluci začali na tuto velikost hřiště zvykat. Od začátku je jasné, že utkání bude vyrovnané a rozhodovat budou maličkosti. Bohužel jako v minulém zápase opět nefungují obě dvě hřiště na 100% a to se nakonec projevuje i v konečném výsledku. Na některých klucích se projevil i velmi náročný týden, protože na konci už tahali nohy. Musíme smeknout před velmi dobře hrajícím soupeřem, ale k poražení rozhodně byl. Z porážky určitě nebudeme dělat vědu a musíme kluky povzbudit na další domácí zápas, který chceme zvládnout. Zápas nám opět ukázal, že na takto velkém hřišti můžeme uspět jedině kombinační týmovou hrou. Jen individuální schopnosti hráčů už nám to vyhrávat nebudou. Je jen společně na nás jak se dokážeme připravit na ligu, kde opravdu už o něco půjde a náš cíl je být konkurenceschopný. Děkujeme rodičům za podporu. ( NEJLEPŠÍ HRÁČI DLE TRENÉRŮ: ISA BARIŠ, JÁCHYM PALIVEC )

 

REPORT ONDRÁŠOVKA CUP 

V úterý 10.10.2017 byla na pořadu pro nás dlouho očekávaná Ondrášovka. Hrálo se na Bráníku na umělé trávě systémem 7+1. To pro nás byla nová zkušenost, jelikož jsme v tomto rozestavení odehráli pouze jedno přípravné utkání. Byla to tudíž pro všechny obrovská motivace se ukázat i z důvodu toho, že nás čekala skupina "smrti". Na začátek turnaje nastupujeme proti klokanům z Vršovic a odehráli jsme nejlepší utkání ze všech. Kluci si potvrdili, že pokud plní své pokyny do puntíku, tak jsme schopný hrát i proti velkým týmům. Chyběl kousek štestíčka a zápas jsme mohli i vyhrát, ale bez gólová remíza byla spravedlivá. Druhý zápas s Viktorkou Žižkov byl také velmi povedený, celý zápas soupeře tlačíme, bohužel naše zakončení je zoufalé a zápas opět končí bez gólu. Další utkání zbytečně prohráváme o branku ze Sokolovem a porážíme Karlovy Vary, kdy výsledek měl být mnohem vyšší, ale ty naše šance. Poslední 3 zápasy nám odchází úplně vše a prohráváme z Mostem, Football Talent Academy a na závěr suverénní Spartou. Ve skupině končíme 7 z 8 účastníků, ačkoliv nám na lepší umístění chybělo pár bodů. Turnaj byl pro kluky obrovskou zkušeností, vyzkoušeli si zahrát proti skvělým mančaftům, které budou potkávat příští rok v lize. Ukázal nám, že musíme mnohem víc pracovat na zakončení, rychlejší práci s míčem a kombinaci. Klukům děkujeme, že na turnaji neudělali ostudu a rodičům za neustálé podporování.

ZÁPASY: 
FK METEOR PRAHA - BOHEMIANS 1905 0:0
FK METEOR PRAHA - FK VIKTORIA ŽIŽKOV 0:0
FK METEOR PRAHA - BANÍK SOKOLOV 1:2
FK METEOR PRAHA - FK MOST 1:3
FK METEOR PRAHA - KARLOVY VARY 1:0
FK METEOR PRAHA - FOOTBAL TALENT ACADEMY 1:6
FK METEOR PRAHA - AC SPARTA PRAHA 0:5
 
 

G3G 8.10.2017  SK DOLNÍ CHABRY - FK METEOR PRAHA  

9:12

Dne 8.10.2017 jsme odehráli další utkání v "béčkové" soutěži s Chabry. Chtěli jsme si spravit chuť po minulé prohře s Čakovicemi. Na začátku klasicky pálíme kvůli naší laxnosti šance, to soupeř trestá a dostává se do dvou gólového vedení. Naštěstí rychle otáčíme a do konce zápasu držíme těsné vítězství. Výhra nás těší, ale předvedená hra už nikoliv. Často předvádíme chaos, hra nemá systém a hráči neplní pokyny. Nejvíce nás ale mrzí, že nejsme schopni diktovat tempo hry a být kombinačně silný. Musíme na tom neustále pracovat. Pochválit můžeme kluky za nasazení, i když by to měla být povinnost v každém zápase. Rodičům děkujeme za příjemnou podporu. ( NEJLEPŠÍ HRÁČ DLE TRENÉRŮ: VÁCLAV SVOBODA )

 

G3A 7.10.2017 FK DJM - FK METEOR PRAHA  

14:13

V sobotu 7.10.2017 jsme brzy ráno zavítali na půdu Dukly z jižního města. Soupeř prokazuje zatím dobrou formu a tušíme další vyrovnaný boj. Začátek utkání vše potvrzuje, viděno je hodně osobních soubojů a branek zase tolik nepadá. Dostáváme se do velmi těsného vítězství, ale bohužel kluci na jedné polovině hřiště úplně stagnují a v poslední čtvrtině utkaní obdrží 7 branek. Prohráváme tedy o jednu branku, která padla minutu před koncem po individuální chybě. Připisujeme si v této soutěži první zbytečnou porážku, kdy soupeři na nás stačila pouze jen síla a důraz. Klukům před každým utkáním říkáme, že pokud chceme být úspěšný, tak každý hráč musí přiložit ruku k dílu. Dnes to byla jen půlka týmu, která hrála famózně a celý zápas odjezdila poctivě po zadku. Na druhém hřišti to bylo pouze pár jedinců, kteří chtěli vyhrát. Musíme zvednout hlavy a další zápas porazit Motorlet. Děkujeme rodičům za podporu. ( NEJLEPŠÍ HRÁČI DLE TRENÉRŮ : JAN KREJNÍK, ZDENĚK EGER )

 

G3A 1.10.2017 FK METEOR PRAHA - SC XAVEROV 

21:13

V neděli 1.10.2017 jsme na domácí půdě přivítali silného protivníka z Xaverova. Tento soupeř nás loni 2x porazil a stal se celkovým vítězem předešlého ročníku. Motivace byla teda zcela jasná. Začátek zápasu nám vychází a ujímáme se vedení. Kluci na obou dvou hřištích hrají velmi dobře a mají vždy lehkou převahu. Zápas po našem výborném výkonu vyhráváme a radujeme se ze čtvrtého vítězství v řadě v této soutěži. Zápas byl díky oběma týmům pohledný, kombinační a opravdu vyrovnaný. Klukům děkujeme za poctivý přístup k utkání a týmový výkon. Rodičům patří velké poděkování za skvělou podporu. Na další zápas se v tréninku důkladně připravíme a doufáme, že zůstaneme nadále stoprocentní. ( NEJLEPŠÍ HRÁČI DLE TRENÉRŮ : CELÝ TÝM !!! )

 

G3B 26.9.2017 FK METEOR PRAHA - TJ AVIA ČAKOVICE

4:8

V úterý 26.9.2017 nás čekal přeložený zápas s Čakovicemi v domácím areálu Libeň. Chtěli jsme navázat na sérii výher i kvalitních výkonů. Od začátku ale sledujeme katastrofální výkon našich hráčů, kde pochválit můžeme jedině 1-2 hráče. Kluci si mysleli, že soupeř se porazí sám, ale tvrdě narazili. Chyběl pohyb, chuť do hry, nasazení a soupeř nás za to potrestal. Připisujeme si tedy první porážku v sezóně, ale jen díky naší hlouposti. Naši hráči by se měli za dnešní výkon stydět a sáhnout si do svědomí, protože takhle se o místo v sestavě rozhodně nehraje. Příště se může stát, že zůstanou doma. Z této prohry se musíme rychle oklepat.

 

G3A 24.9.2017 FK ADMIRA PRAHA - FK METEOR PRAHA

5:13

V neděli 24.9.2017 nás v chladném počasí čekalo derby s rivalem Admirou. Na tento zápas se s kluky moc těšíme a dlouho dopředu je hecujeme, že tento zápas musíme zvládnout za každou cenu. Víme, že nás čeká náročné a vyhrocené utkání už z důvodu toho, že od soupeře k nám přestoupili 3 klíčový hráči. Od začátku se vše potvrzuje, sledujeme vyrovnaný zápas a obrovský boj o každý míč. Zápas není moc bohatý na góly, ale díky naší skvělé defenzivě a pár střelených branek na víc v tomhle vypjatém zápase vítězíme. Propuká u nás veliká euforie, kluci cítili, že výhra se nerodila snadno a museli na hřišti nechat úplně vše. Máme obrovskou radost, že jsme to společně zvládli. Klukům děkujeme za opravdu odmakaný zápas, takhle se bojuje za Meteor, klobouk dolů. Musíme poctivě pracovat dál, příští utkání nás čeká těžký Xaverov. Rodičům patří velké díky za perfektní podporu, která nás hnala po celý zápas. ( NEJLEPŠÍ HRÁČ DLE TRENÉRŮ: CELÝ TÝM !!!

 

G3B 23.9.2017 TJ SPARTAK HRDLOŘEZY - FK METEOR PRAHA

2:12

V sobotu 23.9.2017 jsme odehráli další mistrovské utkání na skvěle připravené trávě v Hrdlořezích. Začátek zápasu je od nás velmi ospalý, hráči neplní své pokyny a dělají si na hřišti co chtějí. Jen díky dobře chytajícímu Štogrovi a gólově prosazujícímu Marićovi vedeme. Po zvýšení hlasu o přestávce začínáme hrát jak máme, zlepšujeme pohyb a hru kontrolujeme až do konce. Zápas z naší strany nebyl nejpovedenější, ale za další výhru jsme samozřejmě moc rádi. Jedeme dál hoši. Děkujeme rodičům za podporu. ( NEJLEPŠÍ HRÁČ DLE TRENÉRŮ: LUKA MARIĆ )

 

G3A 17.9.2017 FK Meteor Praha - AFK Slavoj Podolí

34:4

Dne 17.9.2017 nás čekal domácí zápas proti celku z Podolí. Kluky jasně nabádáme, že jsme to my, kdo bude určovat tempo hry. Od začátku zápasu to jasně ukazujeme, soupeře přehráváme a zápas zvládáme s velkým přehledem. Kluci předvedli i velmi pohledné kombinace okořeněné brankou. Vytknout musíme někdy až zoufalé a laxní zakončení. Rádi bychom viděli, častější kontrolování hry a ne se za každou cenu hnát dopředu. Čeká nás ještě velký kus práce, jsme ale na správné cestě a progres je znatelný. Jedeme dál, nesmíme usnout na vavřínech a připravit se na další těžká utkání. Děkujeme rodičům za příjemnou podporu. ( NEJLEPŠÍ HRÁČI DLE TRENÉRŮ : CELÝ TÝM !!! )

 

G3G  16.9.2017 FK Meteor Praha - TJ Březiněves

24:1

V sobotu 16.9.2017 jsme odehráli další mistrovské utkání doma v areálu Bedřichovská na přírodní trávě. Chtěli jsme navázat na předchozí vysoké vítězství a to se nám jednoznačně povedlo. Soupeř byl velmi slabý, opět nám stačilo vlažné tempo. Jsme rádi, že si kluci s chutí zastříleli a povedli se jim některé pěkné kombinační akce. Jen škoda jedné obdržené branky, která byla zbytečná a zápas jsme měli dohrát s nulou. Takové to zápasy nám ale moc do budoucna nedají.  Děkujeme rodičům za podporu. ( NEJLEPŠÍ HRÁČ DLE TRENÉRŮ : Filip Šandera )

 

G3A   10.9.2017   ABC BRANÍK - FK METEOR PRAHA

18:22

Dne 10.9.2017 jsme sehráli na půdě Braníku 1.mistrovské utkání v hlavní soutěži na dvě hřiště. Tomuto soupeři dlužíme z minulé sezóny opravdu moc, jelikož nás 2x porazil, takže o velkou motivaci bylo postaráno. Čekal se velmi vyrovnaný boj a to se od začátku potvrzuje. Všechny poločasy byly z obou stran velmi kvalitní a rozhodovaly vždy maličkosti. Nakonec se my můžeme radovat z vítězství a propuká u nás veliká euforie. Zápas byl na přípravkovou soutěž nadstandardní, hráči jezdili po zadku a musíme vyzdvihnout výkon domácích, kteří byli kombinačně velmi silní a toto vítězství je pro nás velmi cenné. Spadl nám velký kámen ze srdce, odstartovat soutěž výhrou byl náš cíl a hlavně oproti minulé sezóně jsou na nás kladeny větší nároky. Jedeme dál, poctivě a kvalitně trénovat, jen to nás posune zase dál. Děkujeme klukům za odmakaný zápas a sladké vítězství a rodičům za skvělou podporu. (NEJLEPŠÍ HRÁČI DLE TRENÉRŮ: ISA BARIŠ, ADAM KADLEC)

 

 

G3G   7.9.2017   AFK UNION ŽIŽKOV - FK METEOR PRAHA

5:24

Ve čtvrtek 7.9.2017 jsme odehráli první mistrovské utkání v soutěži na 1 hřiště na půdě Unionu Žižkov. Do zápasu jsme nasadili téměř všechny nové hráče, které nás od nové sezóny posílili a tak jsme byli velmi zvědavý, jak se nám předvedou. Soupeř nás ale příliš neprověřil a my si spíše zahráli trénink než ostrý zápas. Pochválit můžeme snahu o kombinační hru, na které v každém tréninku pracujeme. Vytknout musíme naše slabé zakončení, ve kterém musíme ještě hodně přidat, branek mohlo padnout ještě o dost více, ale i tak je z toho velké a přesvědčivé vítězství, za které jsme velmi rádi. Klukům děkujeme za nepodcenění soupeře a rodičům za kvalitní podporu. (NEJLEPŠÍ HRÁČ ZÁPASU DLE TRENÉRŮ: LUKA MARIĆ)

 

 

​SHRNUTÍ 2. POLOVINY SEZÓNY : 

Přípravu jsme začali první týden v lednu a i přes velké mrazy jsme odtrénovali úplně vše. Pouze dva tréninky jsme museli zrušit kvůli nezpůsobilosti hřiště. Všem zúčastněným za to vyslovujeme velkou pochvalu. Turnaje, kterých jsme se zúčastnili, splnily svůj účel nad očekávání a třešničkou na dortu byl zisk 5 pohárů (2x zlato, 3x bronz). Přípravu jsme zakončili soustředěním v Roudnici nad Labem. V plném počtu 17 hráčů jsme poctivě trénovali 3x denně a sehráli velmi kvalitní a vyrovnaný zápas s o rok starším mužstvem. S  celkovým  průběhem přípravy jsme byli velmi spokojeni  a proto jsme byli zvědavi, jak proběhnou mistrovské zápasy.  Kluci se ve všech utkáních zlepšovali, vyzdvihnout musíme určitě zápas s Motorletem, kde asi málokdo čekal, že takto kvalitního soupeře porazíme.  Dále chceme vyzdvihnout úspěšné přejetí rivala Admiry rozdílem třídy, výhru nad Aritmou v neskutečně tvrdém zápase, ale i prohraný, avšak velmi náročný zápas s Xaverovem. Určitě nás mrzí prohra o gól s Braníkem, kterého už v dalším zápase prostě musíme porazit, a také nevydařené utkání s FA Praha.  Každopádně nás bilance 7 výher a 3 proher velmi těší a obsazené 5. místo je pro nás a kluky nadstandardní výsledek. Zmínit musíme i velmi vydařený turnaj v Senci, kde jsme byli velmi úspěšní a pro všechny přítomné to musel být velký zážitek. Těší nás přístup rodičů k individuálním tréninkům, kam kluci poctivě chodí a trénují a pomáhá jim to k dalšímu individuálnímu rozvoji.  Tímto tedy chceme rodičům zvlášť poděkovat. V další sezóně budou  nároky na kluky i na nás zase o mnoho větší, budeme klást důraz na pohledově hezčí a týmovější  hru. V tabulce bychom se chtěli pohybovat zase o něco výše. Kluky za rok čeká Česká liga mladších žáků, která bude velmi náročná, proto budeme klást důraz na kvalitní a poctivý trénink.  Jsme rádi, že se nám konečně podařilo posílit o minimálně 4 šikovné hráče, kteří  nám moc pomohou a bude to pro stávající mužstvo konečně velký bič. Na závěr chceme všem rodičům moc poděkovat za celou sezónu, za kvalitní komunikaci a hlavně skvělou podporu! Dále děkujeme klukům za super spolupráci, přístup ke hře i zlepšení vzájemných vztahů v týmu. Skoro většina z nich si už uvědomila, že musíme táhnout za jeden provaz.

 

14 : 20

20     NE    18.6.2017    17:00          AFK SLAVOJ PODOLÍ - FK METEOR PRAHA

V posledním mistrovském zápase naší soutěže, jsme zavítali na půdu Podolí. Víme, že kvalita je na naší straně, ale k vítězství bude potřeba disciplinovaný a poctivý výkon. Od začátku utkání to ale pochopila pouze jedna polovina hřiště, díky které máme minimální brankový náskok. Ve druhé polovině utkání začínáme lehce soupeři odskakovat a nakonec vítězíme o 6 branek . V tabulce zaujímáme konečné 5. místo, které je po tom, čím si tento ročník v minulosti prošel velmi dobrý počin. V dnešním zápase ale nejsme úplně spokojeni, spousta hráčů nás zklamala ospalým a nesoustředěným výkonem, někdy i naprosto nudným fotbalem. Každopádně klukům za celou sezónu děkujeme, odvedli fantastickou práci a čeká je zasloužený odpočinek. Velké díky i rodičům za celoroční podporování v každém zápase. (NEJLEPŠÍ HRÁČI: JÁCHYM PALIVEC, ŠIMON SOLDÁN)

 

REPORT Z TURNAJE V SENCI : V sobotu 10.6.2017 nás čekal dlouho očekávaný mezinárodní turnaj v Senci na Slovensku. Pro nás trenéry, ale i většinu hráčů, to byla první zkušenost s takto velkým turnajem a proto se velmi těšíme a každý v tichu věříme v nějaký úspěch. Rozlosovány byli dvě skupiny po pěti mužstvech, kde jsme byli jediným českým týmem, zbytek týmů tvořily celky ze Slovenska. Na kvalitní přírodní trávě nás čekal první zápas s domácím Sencem, v zápase jsme jasně lepší ale nedáváme šance a vítězíme těsně 2:1. Druhý zápas jsme odehráli s týmem Iv. při Dunaji a po velmi špatném začátku prohráváme 3:1 a komplikujeme si postavení v tabulce. Další zápas porážíme po zcela přesvědčivém a kvalitním výkonu Kalinkovo 5:0. V posledním zápase skupiny narážíme na Petržalku, která jednoznačně předvádí s námi ve skupině nejhezčí fotbal a díky výsledku ostatních soupeřů víme, že výhra nás posune do finále. Zápas je velmi vyrovnaný a vyhecovaný, kdy díky vynikajícímu výkonu brankáře Kubíka Havla a neuvěřitelnému týmovému výkonu kluků v poli, kteří si sáhli na dno svých sil vyhráváme 2:0 a u nás propuká veliká euforie, jelikož víme, že finále nás nemine. Bohužel do finálového zápasu nás čeká dvouhodinová pauza, která se na nás velmi podepíše. Narážíme na tým ŠK JUNIOR TOMÁŠOV, který prošel hladce druhou skupinou a nám ukázal skutečnou kvalitu. Ačkoliv kluky připravujeme a motivujeme je jak nejlépe můžeme, do zápasu vstupujeme špatně a ustrašeně, soupeř střílí branku a většina kluků se úplně sesype. Soupeř nás do ničeho nepustí a zcela jednoznačně nás poráží 3:0. Získáváme tudíž krásné druhé stříbrné místo a jsme naprosto spokojeni. Velmi kvalitně reprezentujeme náš klub FK METEOR PRAHA VIII a ukazujeme, že máme společný týmový duch, který klukům stále říkáme a chceme ho od nich v každém zápase. Jsme na vás kluci hrdí. Veliké DÍKY patří naším skvělým rodičům, kteří nás jeli podpořit a v každém zápase nás hlasitě povzbuzovali a pomohli nám tak ke skvělému umístění. Tak třeba zase za rok.

 

20 : 18

​19    ÚT        30.5.2017     17:00         FA PRAHA : FK METEOR PRAHA

V úterý 30.5.2017 nás čekal předposlední zápas na půdě FA Praha. Soupeř patří k tomu nejlepšímu v naší soutěži, kde rozdíl mezi námi jsou 3 body ve prospěch soupeře. Oba týmy měli tudíž o motivaci postaráno a očekával se velmi vyrovnaný zápas. Od začátku zápasu to je ale soupeř, co více chce vyhrát a ve výsledku nám odskakuje na lehký brankový náskok. V závěrečné části zápasu dotahujeme a všem je jasné, že bude rozhodovat každý vstřelený gól a každá chyba. Bohužel soupeř více chtěl a vyhrává o dvě branky. Zápas nám prohrává na jedné půlce vynikající výkon hráče číslo 11, který dává skoro všechny branky do naší sítě a na druhé půlce jednoduchá hra soupeře a individuální zkraty našich hráčů. Dále nejsme spokojeni z naší produktivitou, kde z vyložených šancí dáváme málo branek a někteří hráči odehráli velmi špatný výkon, nepředvedli vůbec žádný týmový výkon a nekousli se zápas zvládnout. Po dlouhé sérii výher přichází prohra, z které nebudeme dělat žádnou tragédii ale poučíme se z chyb a budeme se snažit, co nejlépe se připravit na poslední zápas s Podolím a vítězně tak ukončit vydařenou sezónu. 

​                                       

22 : 8

​18     PÁ       26.5.2017      17:30         FK METEOR PRAHA - FC HÁJE

V pátek 26.5.2017 jsme v krásném počasí přivítali doma v areálu na Štěpničné silný tým z Hájí. Sehráli jsme druhý zápas ve dvou dnech po sobě ve skoro stejných sestavách a obávali jsme se, že kluci brzy odpadnou. Od úvodu zápasu je na jednom hřišti vidět vyrovnaný boj a na druhém prakticky dominujeme. To vydrží po celý zápas a my získáváme čtvrté vítězství v řadě. Před kluky musíme smeknout, zvládli dva velmi náročné zápasy po sobě a zaslouží si velikou pochvalu. Bohužel černá kaňka je zranění při penaltě našeho výborného brankáře Kuby Havla, přejeme mu brzké uzdravení a doufáme, že to nebude nic dlouhodobě vážného. Opět děkujeme rodičům za podporu po celý zápas. ( NEJLEPŠÍ HRÁČI : ZDENĚK EGER, JÁCHYM PALIVEC )

 

23 : 20

​​17     ČTV     25.5.2017      17:45          FK METEOR PRAHA : SK ARITMA

Ve čtvrtek 25.5.2017 jsme doma na trávě v areálu Štěpničná přivítali silnou Aritmu. Minulý vzájemný zápas skončil po velikém boji naším vítězstvím o jednu branku a my opět čekali velmi náročný zápas. To se nám potvrzuje od samého začátku utkání, kdy soupeř hraje velmi důrazně a každý souboj nás stojí moc sil. Oba týmy jsou produktivní a předhánějí se o góly. Zápas je neuvěřitelně vyrovnaný, rozhodují opravdu maličkosti a oba týmy hrají v maximálním nasazení. Nakonec jsme to my, kteří o tři branky vítězí a prodlužujeme tak naší vítěznou šnůru. Jsme dnes opravdu moc spokojení a na kluky právem hrdý, zápas poctivě odmakali až do konce . Soupeř byl dnes velmi obtížný protivník. Děkujeme moc klukům a také rodičům za opět parádní podporování, moc nám pomáháte. ( NEJLEPŠÍ HRÁČI : TOMÁŠ KLÍMA, DOMINIK ŽÁČEK )

                                      

9 : 30

16      SO       20.5.2017    15:30           FK VYŠEHRAD : FK METEOR PRAHA

V sobotu 20.5.2017 nás čekal zápas s Vyšehradem a my chtěli navázat na minulou výhru s Motorletem. Kluky jsme se snažili hlavně namotivovat ať zápas nepodcení . Celý zápas máme hru i výsledek naprosto pod kontrolou ale musíme podotknout, že výkon některých hráčů nebyl v pořádku, hrálo se na půl plynu a přizpůsobilo se pomalé hře soupeře. Proti takovému týmu chceme být silnější v kombinaci. Každopádně jsme moc rádi za další výhru a doufáme, že ji zopakujeme další zápas proti těžké Aritmě. Děkujeme rodičům za podporu. ( Nejlepší hráči : Kilián Page, Jakub Havel )

​                                        

20:14

​​​​15      NE       14.5.2017     16:30          FK METEOR : SK MOTORLET  ŠTĚPNIČNÁ 

V neděli 14.5.2017 nás čekal doma na Štěpničné lídr soutěže Motorlet, který za celou dobu prohrál jediný zápas. S klukama jsme proto v týdnu hodně mluvili a motivovali, že je v našich silách zápas zvládnout. Už v šatně cítíme velké odhodlání a soustředěnost, které nám jasně ukazuje, jak kluci dnes chtějí moc vyhrát. Od začátku zápasu sledujeme vyrovnaný boj, kde jedna půlka hřiště jasně dominuje a druhá lehce zaostává. Od půlky zápasu, ale začínáme ovládat obě hřiště a to nám vydrží až do konce. Zápas tudíž vyhráváme 20:14 a na naší straně propuká veliká euforie. Obrovské díky patří všem klukům, kteří plnili pokyny, tak jak jsme si v kabině řekli a předvedli opravdu týmový výkon. Jsme na ně právem hrdý a opět jsme potvrdili naší tvrdou práci z tréninku . Děkujeme rodičům za opět kvalitní podporu . ( NEJLEPŠÍ HRÁČI : CELÝ TÝM !!!!!! )

​                                         

15:16

​14       SO      29.4.2017      16:15          FK METEOR : ABC BRÁNÍK  ŠTĚPNIČNÁ

​​Zápas se nám nehodnotí vůbec snadno. Zápas jsme chtěli moc zvládnout a připsat si tak třetí výhru v řadě. Proti nám stál soupeř, který byl velmi kvalitní a předvedl nadstandartní výkon. Od začátku je zápas velmi vyrovnaný a rozhodují maličkosti. Bohužel pro nás smolně končí zápas o jednu branku a soupeř vyhrává, i když vyhrát by si zasloužily oba celky . Jsme nesmírně smutný a zklamaný ale musíme dát hlavy nahoru a připravit se v tréninku na další těžký zápas. Děkujeme rodičům za podporu . ( ADAM KADLEC )

                                         

24:10

​13       SO      22.4.2017      16:45          FK METEOR : FK DJM   ŠTĚPNIČNÁ

V sobotu 22.4.2017 nás čekal domácí zápas s celkem DJM . Poslední vzájemný souboj skončil naším jasným vítězstvím a chtěli jsme to jednoznačně zopakovat. Do utkání jsme vstoupily velmi dobře a udělaly si brankový náskok. Dukla nás začala na jednom hřišti trochu přehrávat ale na druhém jednoznačně dominujeme a připisujeme si tak jasné vítězství . Celkový výkon a projev budeme chtít do příštího zápasu určitě zlepšit. Děkujeme klukům za vítězství a chuť do hry ale také rodičům za opět kvalitní podporu. ( NEJLEPŠÍ HRÁČI DLE TRENÉRŮ : FILIP ŠANDERA, ZDENĚK EGER )

                                                     

29:10

12       SO       8.4.2017        12:15      FK Meteor:FK Admira        Bedřichovská

 FK METEOR PRAHA - FK ADMIRA PRAHA ( 29:10 )  V sobotu 8.4.2017 nás čekalo doma na Štěpničné derby s Admirou. Kluky jsme na tento zápas motivovaly už v týdnu a věděli jsme, že pokud bychom ho nezvládli, byli bychom velmi zklamaní, jelikož jsme věděli, že kvalita je na naší straně. K zápasu jsme přistoupily opravdu zodpovědně a od začátku utkání udávali tempo. Zápas nakonec zvládáme poměrně jednoznačným výsledkem ale nutno podotknout, že soupeř nás potrápil a předvedl kvalitní výkon. Děkujeme klukům za poctivý výkon, opravdu moc chtěli zvítězit a na hřišti nám to jasně ukázali. Děkujeme také rodičům za opět kvalitní podporu.  ​( NEJLEPŠÍ HRÁČI : CELÝ TÝM !! )

                                                  

22:12

13       NE      4.2.2017     10:00     SC Xaverov : FK Meteor        H.Počernice

V neděli 2.4.2017 jsme odehráli po zimní pauze 1.mistrovský zápas na půdě silného Xaverovu, který v první půlce sezony, prohrál jediný zápas. Kluky jsme na tento zápas nachystali, jak nejlépe jsme mohli a na hřišti to bylo vidět. Od začátku sledujeme obrovský boj, kde sledujeme krásné akce i branky od obou týmů. Vše rozhoduje až poslední čtvrtina hry, kde na jednom hřišti dochází síly a obdržujeme bohužel spoustu branek. Kluky musíme moc pochválit, k zápasu přistoupily jak měli, nechali tam srdíčko i koukatelnou hru, což ocenily jak trenéři druhého týmu tak naši rodiče. Oproti poslednímu zápasu s Xaverovem jsme udělali zase kus práce ale pouze dobrý pocit nám nestačí a budeme chtít tyto zápasy v budoucnu zvládat. Děkujeme rodičům za kvalitní podporu. ( NEJLEPŠÍ HRÁČI DLE TRENÉRŮ : ADAM KADLEC, KILIÁN PAGE )

                                                 

14 : 16 

 11      SO    3.9.   14:45      Meteor vs Podolí     Bedřichovská UMT 

První mistrovské utkání jsme začali ve vysokém tempu a brzy vedli o 6 branek, bohužel nám ale koncem utkání docházeli síly, toho soupeř využil a nakonec se radoval z těsného vítězství. Zápas to byl velmi vyrovnaný a bojovný, i když mírnou převahu jsme měli celý zápas my. Klukům chceme poděkovat za výkon, je vidět že se zvedají a příště už doufáme v lepší výsledek. ( Nejlepší hráči dle trenérů: Jáchym Palivec,Filip Šandera )

                                                          

20 : 14

  1       SO   10.9.  11:30      Admira vs Meteor    Hovorčovická TR.

Ve velikém vedru, jsme se stejně jako v minulém zápase, brzy ujali vedení ale díky sebeuspokojení a touhy máknout pro tým, jsme nepochopitelně přestali plnit pokyny, které jsme si řekli a soupeř celý zápas otočil. Nepomohlo nám ani, že jsme měli celý zápas jednoho hráče na střídání, na to se ale nechceme a nebudeme vymlouvat. ( Nejlepší hráči dle trenérů : Tomáš Klíma,Jakub Havel )

                                                              

5 : 22

  2       NE    18.9.  11:45      Meteor vs Xaverov  Bedřichovská UMT

Proti velmi silnému soupeři nám nestačil ani bojovný výkon,který jsme předvedli po celý zápas. Výsledek je pro nás krutý,jelikož na hřišti to takhle jednoznačně nevypadalo. Pokud budeme chtít tyto velmi kvalitní soupeře porážet,budeme muset jednoznačně posílit kádr. ( Nejlepší hráči dle trenérů : Adam Kadlec, Jáchym Palivec,Filip Šandera )

                                                        

8 : 38

  3       SO    24.9.  11:00      DJM vs Meteor        Schulhoffova TR.

Od začátku až do konce jsme jednoznačně dominovali a dokráčeli si tak pro suveréní výhru. Kluci si celý zápas plnily pokyny a úkoly tak jak měli a doufáme, že na to návžou i další utkání. Snad nám tato, pro nás důležitá výhra, pomůže dál se zlepšovat. ( Nejlepší hráči dle  trenérů : CELÝ TÝM !!!! )

                                                          

25 : 18

  4       NE     2.10.  11:15      Braník vs Meteor     TRÁVA

Do utkání jsme vstoupili aktivně a jak už bývá naším zvykem, ovládli jsme první polovinu zápasu i co se týče výsledku. Bráník později hru vyrovnal a zápas na konci zlomil. I když velmi neradi, tak se vinou velké frustrace musíme vyjádřit k FAIR-PLAY domácího celku, kteří si na druhém hřišti jasně pískají ve svůj prospěch, což se nakonec projeví i v pochybnosti nahlášeného výsledku. Takto by se dětem příkladem jít určitě nemělo a kazí to celkový dojem z pohledného zápasu. ( Nejlepší hráči dle trenérů : Jáchym Palivec,Jakub Havel )

  

  5                                                   VOLNO  

                                                         

39 : 4

  6       NE     16.10. 11:45     Motorlet vs Meteor   Motorlet UMT

Toto utkání se nám nehodnotí vůbec snadno. Doufali jsme ve  vyrovnanější výsledek a nebo alespon více vstřelených branek,  bohužel velmi nadstandartní soupeř nám toho moc nedovolil. Čeká  nás ještě dlouhá cesta, abychom se Motorletu mohli fotbalově  vyrovnat. Každopádně kluky jsme po zápase nehanily, ale naopak  podpořili at dají hlavy nahoru a dále na sobě pracují. Mnohem  důležitější bude další mistrovský zápas. ( Nejlepší hráči dle trenérů :  Jáchym Palivec )

                                                             

31 : 12

  7       NE      23.10. 10:45    Meteor vs Vyšehrad  Bedřichovská 

Na tento zápas jsme kluky připravovali celý týden a věděli jsme, že  pokud bychom ho nezvládli, byli bychom hodně zklamaný, proto z  hlediska sebevědomí je důležité, že jsme zápas hlavně výsledkově  zvládli. Výkon nebyl od všech hráčů tak dobrý, jak jsme zvyklý třeba z  tréninku ale pozitivem bylo, že už bylo viděno i týmové pojetí, na  kterém si velmi zakládáme. Ted uděláme vše proto, abychom zvládli i  další náročné utkání na Aritmě. ( Nejlepší hráči dle trenérů : Eliáš  Belkhir, Zdeněk Eger )

                                                           

17 : 18

  8       ÚT      1.11.   17:00    Aritma vs Meteor       Aritma UMT

Věděli jsme, že na Aritmě nás čeká obrovsky těžké utkání a to se nám taky potvrdilo. Od začátku utkání sledujeme skvělé nasazení od obou stran, soupeř se dostavá do vedení ale my vyrovnáváme a dokonce i dostáváme do vedení. Bohužel soupeř v poslední minutě vyrovnává a my už litujeme ztraceného vítězství. Jenže doslova v poslední sekundě dáváme vítězný gol po kterém rozhodčí ihned ukončuje utkání a na naší straně propuká velká euforie a vítězný pokřik. Kluci celý zápas odbojovali jako lvi a za to se nám přiklonilo štěstíčko. Velká pochvala i kvalitnímu soupeři. Po dnešku jsme na kluky opravdu hrdý !!! ( Nejlepší hráči dle trenérů : CELÝ TÝM !! )

                                                           

15 : 13

  9       SO      5.11.   11:45    Meteor vs FA Praha  Libeň

Chtěli jsme navázat na dvě výhry po sobě a zůstat tedy na vítězné vlně. Čekal nás jeden z těch lepších soupeřů v naší soutěži a zápas tomu odpovídal, byl velmi vyrovnaný, čemuž odpovídá i výsledek. Nutno podotknout, že zápas nám vyhrála půlka týmu, bohužel kluci na druhém hřišti absolutně nefungují, což se nám příště nemusí vyplatit. Za výhru jsme velmi rádi a doufáme, že vše potvrdíme poslední kolo na Hájích. Povzbuzující do další práce je, že tento velmi podcenovaný tým zaznamenal 4 vítězství v soutěži. ( Nejlepší hráči dle trenérů : Jakub Havel, Filip Šandera )

                                                    

15 : 10

 10      SO      12.11.  13:00    Háje vs Meteor        Háje UMT

V posledním mistrovském utkání podzimní části sezony, jsme sehráli zápas na silných Hájích. Od začátku utkání sledujeme vyrovnané utkání, kde ale většinou v každé čtvrtině taháme za kratší konec a o pár branek prohráváme. Zakončujeme tak tedy podzimní část bilancí 4 výhry a 6 proher, což nás motivuje do další práce v tréninku. Těšíme se na jarní mistráky a věříme, že výkony půjdou dál nahoru, získáme více výher a budeme dělat dobré jméno klubu Meteor. ( Nejlepší hráči dle trenérů : Jáchym Palivec, Šimon Soldán )